Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért megy el sokszor az...

Miért megy el sokszor az internet?

Figyelt kérdés
Kábelnetem van, és a modem sokszor újra betölti az internetet. Konkrétan úgy csinál, mintha egy pillanatra kihúznám a konnektorból, de azonnal vissza is dugnám a konnektorba. A Windows meg azt jelzi, hogy egy hálózati kábel nincs bedugva, de kb. 2-3 másodperc után már nem is mutatja, mert észreveszi, hogy be van dugva. Most is ezt csinálja. Nagyon idegesítő, mert alig tudom használni a netet, és ha le akarok tölteni valamit, akkor pár perc után elmegy a net, és megszakad a letöltés. Olyan is van, hogy fél óráig nem kapcsol ki, de olyan is van, hogy negyed óra alatt négyszer, talán ötször is kikapcsol, de mindig csak egy pillantra.

2014. márc. 8. 16:45
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

Valószínűleg a modem hibás (valami túlmelegszik benne és önvédelemből kikapcsol, majd újra vissza).

Vidd vissza a szolgáltatónak és kötelesek adni helyette egy másikat (teljesen ingyen)!

2014. márc. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez is megfordult a fejemben, de nem voltam benne biztos. Annyira azért nem vagyok számítógépzseni. Valószínűleg igazad van, mert pont most nyúltam hozzá, hogy meleg-e, és eléggé meleg a teteje a hűtőrácsánál. Köszönöm!
2014. márc. 14. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!