Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MSN-re nem tudok belépni 2...

MSN-re nem tudok belépni 2 napja. A hibakódot nem találom az ajánlott segítségkérő oldalon. Mi lehet a baj? A kód: 8e5e0211

Figyelt kérdés
Amit találtam oldalt ott csak a kérdést látom, a válaszokat nem! :( heelp! Angol oldalt nem kérek, köszönöm szépen! :)
2009. dec. 18. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Kis piros betűvel a leírás alatt h letöltés

szedd le tedd fel és minden hibát pipálj ki indítsd el a nagy zöld szövegre kattintva

ha kész indítsd újra a gépet

és nézd meg az msn ent

kicsit várj mert 1indításnál nehezen indul de rem működik

ha nem lenne jóh akk tálcán Dátum ra katt rá vagy időre és Internet idő XP nél lesz 2 szolgáltató mind a 2őre csinálj Frissítést de vád meg h mit ir ki ha még nem csin volna kiirja h sikerült e vagy nem

ha igy sem lenne jó tedd fel a 8.5 msn ent és rá a 9et 8.5 tartalmaz hibajavításokat

nézd meg

irj

üdv

2009. dec. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Folyamatban, majd írok... :)
2009. dec. 18. 15:27
 3/5 A kérdező kommentje:

Működik! :)

Nagyon köszönöm!! :))

2009. dec. 18. 17:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Na az jóh

tudtam én nekem is sokszor meggyúlt vele a gondom

örülök

szia

2009. dec. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Esetleg olyanra is tudsz megoldást, hogy 64 bites windowsra hogyan lehet msn-t tenni? :) A nővéremnek kellene, de mindenki azt mondja, hagyja,mert nem lehet :(
2009. dec. 19. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!