Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok portot nyitni ha...

Kr1ssz kérdése:

Hogyan tudok portot nyitni ha a router számomra tiltott terület?

Figyelt kérdés
Bekötettem egy kisebb szolgáltatótól netet magamnak. Portot szeretnék nyitni a torrent klienshez amit jeleztem is a bekötésnél az öregnek aki azt mondta először hogy portokkal nem tudnak szolgálni, majd erőltettem a témát és azt mondta ha eljutunk a konfigurálásig majd meglátjuk mit tehetünk. Aztán a bekötés végére el lett felejtve. Belépett a routerba és ott állította a net sebességétől kezdve mindent. Egyből levágtam hogy én biztos hogy nem léphetek majd be portot nyitni. Ilyen helyzetben milyen lehetőségek jöhetnek szóba?

2014. ápr. 15. 15:36
 1/2 Tengor ***** válasza:

Attól függ mi szerepel a szerződésedben. A hálózat melyik része a tiéd, melyik az övé és mik a jogaid.

Ha úgy kötötted, hogy az övé a router és abban neked nincs jogod turkálni, akkor bizony kénytelen vagy a szolgáltatótól jogot kérni erre v. felkérni, hogy állítsa be számodra a portokat.

2014. ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A szerződésben az áll hogy bérlem a rádióberendezést. Hogy mit tehetek meg a routerban arról nincs szó. Akkor meg kell hogy kérjem hogy jöjjön el és nyisson egy portot?:)
2014. ápr. 15. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!