Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » XML-feldolgozási hiba: nem...

XML-feldolgozási hiba: nem jól formázott Ez van az iwiw-művház ikon XML-feldolgozási hiba: Miért? és hol van az iwiw automatikus frissítése, sehol nem találom!

Figyelt kérdés
Miért? >:-(
2008. júl. 26. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert magasról füttyentenek rád, azért.

A hibát pedig az okozza, hogy rosszul írták meg az oldalt: ha a lap letöltése közben valahol megszakad a kapcsolat, egyszerűen újrakezdi. A programozók tudnák megoldani... ha nem füttyentenének rád magasról.


Nézz körül a gépház vagy a partizán segítség fórumban...

2008. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Húha ezt nem tudtam... Jól értettem-e hogy az IWIW honlapkészítői magasról füttyentenek rám? És mire fel?

De hát miért nem engedik megnyitni az üzeneteket, mert azokat sem tudom már >:-(.

Most már csak a feladókat látom, mert az előző felhasználó is ugyanolyan kérdést tett fel....az iwiw-üzenetekkel kapcsolatban.

2008. júl. 26. 15:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy nagy loszart

Probäld meg egy mäsik böngészövel megnyitni

Nekem bejött az opera is

Meg nčha az explorer

De nekem is firefoxom

Van

Nčha szarakodik

čs sose tud frissiteni

2008. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kicsit félreértetted: nincs olyan, hogy 'Nem engedik megnyitni'.

Aról van szó, hogy hanyagul, trehány módon írják meg az oldalakat - és nem törődnek vele, hogy te mit szeretnél.

2008. júl. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem is van explorerem és firefoxom, hiába! De aki azt írta, hogy az Opera is jó, ott tényleg bejött! Végre el tudtam olvasni az üzeneteket! Az IWIW keresést viszont neeeem tudja megnyitni. Szóval nem egységesek a böngészők :(


Nagyon köszönöm annak, aki az Operát javasolta! :D

2008. júl. 27. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!