Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem kapcsolódik az új...

Miért nem kapcsolódik az új gépem az otthoni wifihez?

Figyelt kérdés

Két hete vettük. Még aznap csatlakoztattam a wifihez, csatlakozott is de egyszer csak fogja magát és lekapcsol róla. Percenként kell újracsatlakoztatnom. A router itt van tőle egy méterre. Nem értem mi a baja, így nem lehet rendesen használni.

Valakinek valami ötlete mitől lehet, hogyan tudnám megcsinálni?


2014. ápr. 21. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a gépeden semmilyen beállítást nem végeztél, akkor érdemes a routerre ránézni. Nálam akkor fordult elő ilyen, amikor az UTP kábel a router és a modem között kilazult. Esetleg a router internetes kezelőfelületére is ránézhetnél. Ha látszólag semmilyen probléma sincs, akkor indítsd újra routert vagy állítsd vissza a beállításait a gyári beállításokra a "reset" gomb segítségével. Ha ez sem jön be, akkor érdemes a gépre ránézni: töröld a hálózati kapcsolatot, majd csatlakozz újra. Ha ez nem jön be, akkor az is lehet, hogy egy vírus vagy egy program miatt nem tudsz csatlakozni normálisan (ha ez eddig leírtak alapján semmi sem vált be, akkor a helyedben újratelepíteném a rendszert). Ha az újratelepítés sem segít akkor a wifi stick-kel van a baj.
2014. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Azt elfelejtettem leírni, hogy érdemes a hálózatot másik géppel ellenőrizni. Ha azzal rendesen megy, akkor a gépeddel lesz a baj, amire már írtam 5leteket.

2014. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!