Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet, hogy IP cím...

Hogy lehet, hogy IP cím váltásakor nem szakad meg a letöltés?

Figyelt kérdés

Egy régebbi kérdés volt ebben a témában,hogy hogyan lehet IP címet váltani.Kipróbáltam az alább módszert dinamikus IP címre:

Jegyzettömbbe beírtam:

ipconfig /release

ipconfig /flushdns

ipconfig /renew


Elmentettem és átírtanm .bat kiterjesztésre.Futtattam és váltott IP címet (ill először 0.0.0.0-írt ki...)

Ám a kérdédem az hogy a letöltés hogy nem szakadt meg?Azt mi határozza meg?

(egyébként a parancssorból kilépve az IPCONFIG parancsra az előző IP címet kaptam vagyis volt váltás vagy nem?)

Na jó lehet ez így egy kicsit sok volt...



2008. júl. 26. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy nem annak a hálózati eszköznek az IP-jét írtad át, amin a bajövő kapcsolatod van, esetleg nem volt elég hosszú a kimaradás, a netnek és ezért nem dobta el a letöltést, hanem kereste az átjárókat stb.
2008. júl. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy ha letöltésvezérlőt használsz, akkor az simán folytatja a megszakadt letöltést.
2008. júl. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!