Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vissza tudja-e "valaki odafent...

Vissza tudja-e "valaki odafentről" nézni utólag a levelezéseimet ha töröltem az e-mail címeimet és egyéb regisztrációimat?

Figyelt kérdés
Vagy ha esetleg lemondanám az internetet erről az IP címről?Vagy amit egyszer elküldtem e-mailt az tényleg bele kerül a "végtelen kapacitással bíró" adattárolóba, hogy aztán ott azt akár évekkel később is adott esetben felhasználhassák az ember ellen?Paranoiás vagyok...

2014. máj. 4. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Isten mindent lát, hiába törlöd az e- mail címedet :)
2014. máj. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nemigazán értem ezt a "valaki odafentről" dolgot, de annyit mondhatok hogy ilyen adatokat senkinek nem adnak ki, maximum a rendőrségnek ha nyomós indokuk van rá. Senki nem fogja felhasználni ellened, ha meg mégis megpróbálná valaki, valahogyan; te lennél nyerő helyzetben a bíróságon...


Azért ezt a "valaki odafentről" dolgot kifejthetnéd bővebben...

Ha Istenre meg egyéb balfa**ságokra gondolsz, akkor ne aggódj, ilyen nem létezik, ebben biztosíthatlak.

2014. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tengor ***** válasza:

"Vagy ha esetleg lemondanám az internetet erről az IP címről?" Ennek így sok értelme nincs. Az IP-d (ha nem fizetsz érte külön) akkor változik időnként. Viszont a szolgáltatók tudják azt, hogy adott pillanatban kinél volt az IP. Ha kikötteted a netet, ezeket az adatokat akkor sem törlik (talán csak nagyon hosszú idővel).

Ha nagyon paranoiás vagy, akkor ajándékozd el a géped, a telefonod és kérd kp-ban a fizetésed!

2014. máj. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké,nem akarok konkrétumokat írni,csak annyi érdekelne,hogy attól,hogy töröltem egy e-mail címet,még nem tűnnek el az éterből az általam lebonyolított üzeneváltások tartalmai ugye?Vagy például olyan információ,hogy rendeltem valamit a neten utánvételes fizetéssel,azt vissza tudják nézni mondjuk 2 év múlva,hogy én ekkor ezt és azt rendeltem?Egy olyan címről amit azóta már töröltem?
2014. máj. 4. 23:11
 5/7 A kérdező kommentje:
Természetesen nem Istenre gondolok,hanem a magukat isteneknek képzelőket szolgáló droidokra...
2014. máj. 4. 23:13
 6/7 Lajos54 ***** válasza:
Maga az e-mail a szolgáltatód szerveréről valószínűleg eltűnik, ha megszünteted a címet (fiókot). Viszont akinek küldted, nála még valószínűleg megvan, hacsak ki nem törölte.
2014. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit rendeltél, hogy ennyire fosol? Atombombát, drogot, fegyvert, csempész cigit, bármifajta törvénybe ütköző dolgot? Gyerekekkel kereskedsz? A fentebbi esetek valamelyikében kívánom, hogy már holnap derüljön ki a dolog, és téged rakjanak hátsófélbe a nagydarab cellatársaid. Viszont, ha csak egy hétköznapi dolog, akkor ki nem tojja le, mit rendeltél? Nem fognak utána nézni a kínai alsógatyáidnak sem a Vateráról :)
2014. máj. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!