Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Állandóan szakad a net. Mi az...

Állandóan szakad a net. Mi az oka?

Figyelt kérdés

Elég gagyi, 1 megás netem van, wifis routert használok. Kb fél percenként bontja a netes kapcsolatot. Le-fel konnektálok , vagy ha ez eredménytelen, akkor áramtalanítom a modemet és routert és ujra fent vagyok. Eddig azt hittem, hogy modem vagy router vagy net probléma, de ma hazahoztam a céges notebookot, ahol viszont nincs semmi gond.

Mi lehet a baj? Mit tegyek?


2014. máj. 9. 15:26
 1/3 anonim válasza:
Hívd fel az ügyfeles szolgálatot, ott megoldják a problémádat. Ha nagy a baj, akkor kiküldenek egy technikust.
2014. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tengor ***** válasza:

#1, melyik szolgáltató fogja a felhasználó gépét rendbe tenni?

Kérdező, kábellel mi a helyzet? Live oprendszerrel? Gyári driverek vannak a gépen v. a winféle?

2014. máj. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Naja, biztos hülyének nézne a net szolgáltató.

Amugy asszem meg van a hiba, egy korábbi itt talált hasonló kérdésben csacsi2 válaszai nekem is segítettek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__52..

2014. máj. 9. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!