Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 4storyról lenne kérdésem? Mit...

4storyról lenne kérdésem? Mit miért és hogyan?

Figyelt kérdés
hello mindenki, aki erre téved és akár egy kis információval rendelkezik az kérem irjon! fontos lenne naszóval: a kérdésem, hogy 4storynak nemrégiben írtam egy levelet hogy szeretnék szervert készíteni, itthonra 2-3 főre de a válasz azvolt hogy nem és nem is legális a szerver file használata! de akkor a kérdésem, miért van angol privát szerver miért van publikált szerver file az elitepvpers.de oldalon és miért van a youtube-os videok alatt letölthető szerver file linkek? most akkor a kérdésem, legális e a szerver készítés saját használatra vagy sem ? és ha nem legális mit kaphatnak érte? mert kétlem hogy többezer ember kifizette volna... szóval kérlek titeket segítsetek, mert jólenne ha legális készíthetnék ilyen szervert!! válaszokat előre is köszönöm!

2014. máj. 11. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem legális.

Miert van fenn elitepvpersen? Mert ott minden Server file frnnvan.

Őket nem érdekli hogy legális e.

2014. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
teljesen legális.. Letöltöd a szerverfájl megcsinálod és kész.. én is csináltam és évek óta hülyülünk a haverokkal rajta..
2014. júl. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!