Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » DNS kiszolgáló nem található?

DNS kiszolgáló nem található?

Figyelt kérdés

Lenne egy olyan problémám, hogy win 8.1 ami a laptopomon van, nem találja meg a DNS kiszolgálót, ill. néha megtalálja.


Van olyan hogy betudok tölteni oldalakat, ill. nem, pl Facebookot jelenpillanatban nem tölti be.


[link]


próbáltam pingelni az egészet, a googleval de nem sikerült, tűzfalat kikapcsoltam, de még így se.


Ill. Haverhoz átmentem és ott tökéletesen ment. Nem volt semmiféle gond.


Érdekes hogy pl. World of Tanks játékon megpróbáltam belépni, és az elején azt írta hogy DNS nem található stb stb, 1-2 perccel később automatikusan bedobott.


Valaki tud erre valami gyógymódot?


Drivereket frissítettem de semmise.

És komoly válaszokat várok, nem olyat hogy töröld a win8-at stb... mivel a laptopra csak win8 mehet fel :'(



2014. máj. 30. 07:08
 1/3 Tengor ***** válasza:

Valószínűleg a DNS kiszolgálóval lesz a gond.

Első körben próbáld meg resetelni, beállítani a routert. Ha ez nem segít, akkor állítsd be a Google DNS címeit: 8.8.8.8 és 8.8.4.4

2014. máj. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a router be van állítva azzal nem lehet gond, elvileg. Ha csak nem babrálták meg, és hogy gondoltad hogy állítsam be a DNS-t?
2014. máj. 30. 09:09
 3/3 Tengor ***** válasza:

Router nélkül van rendes névfeloldásod?

[link]

2014. máj. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!