Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem sikerül mobilra a...

Gábor69 kérdése:

Miért nem sikerül mobilra a facebook alkalmazás?

Figyelt kérdés
Sony Ericcson K660i tipusról van szó . Ennél régebbi tipusra is telepítettem a facebook alkalmazást . Minden verziót kipróbáltam , de mikor megnyitnám a telefonon a facebook.jar telepítőt , nem indul el és kiirja hogy " Érvénytelen alkalmazás " . Opera mini böngészőn megy a facebook ,, hm .Tanácsokat előre is köszönöm .

2014. jún. 22. 19:59
 1/3 kérdező.. ***** válasza:
Vegyél okostelefont.
2014. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy konkrétan erre a telefontípusra van az a jar fájl? A hiba alapján úgy tűnik, hogy nem.


Egyébként nem veszítesz sokat, mert ha működne, akkor se lenne érdemes az ezeréves, elavult, primitív verziót használni. A böngészővel többre mész.

2014. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Válasz 1 : Van okos telefonom . Kösz . Tanácsot kértem , nem ész osztást .

Válasz 2 : A Sony Ericsson weboldalárol letöltöttem ,konkrétan a telefon tipusát kiválasztva , az se megy .. :( , úgyhogy marad az opera mini . Neked zöld kéz .

2014. jún. 23. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!