Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csinálnak ilyen körlevel...

Miért csinálnak ilyen körleveleket?

Figyelt kérdés

Ezt kaptam tegnapelőtt facebook-on:"Ez a levél egy lányról szól akit Bloody Mery-nek hivtak, aki a skárlát virust kapta el tizenkét évesen és az 1500-as években húnyt el mivel a lány képtelen volt elfogadni, hogy eltávozik az elök sorából. E bánatából kifolyolag egy szerencse levelet inditott amely 600 éve a földön kering és mindenkinek szerencsét hozz aki tovább küldi 8 embernek.Első ember aki nem küldte tovább Lord Edvard volt, akinek éjjel megjelent Bloody Mary szelleme.Másnap a temetőben Bloody Mary-nek a két szolgája tért vissza és ölte meg saját kezüleg Lord Edvard-t. Az első ember aki tovább küldte a levelett az egy Peter nevezetű gyerek volt Lord Edvard unokaöccse.Másnapra egy erszén aranyat talált az úton.E levelet ha nem küldöd tovább Bloody Mery szelleme fog kisérni három éjjelen át ,amit ha tulélsz te leszel az első.Ha tovább küldöd szerencsét hozz Sajnálom , hogy elküldtem neked de én is igy kaptam meg és ha kedves az életed te is tovább küldöd Lakatos Orsolya gyszer egy kislány aki egy baleset során súlyos sebesülést szenvedett. A szemét valamilyen oknál fogva többé nem tudták visszatenni a helyére.Már csurgott neki szét.Aki ezt a levelet nem külditovább annak éjjel az ágya mellett ott fog állni a kislány és a ......kicsurgott szemgolyójából csöpögtet az ember szájába. Ez egy igaz történet. Egy fiú akit nem nevezünk nevén már tapasztalta.Utána komoly betegségei lettek. Ő semm hitt a körlevelekben. De kérlek küldjétek tovább 10 embernek. Nem akarom, hogy bajotok esse küld tovább gyorsan!! ha szereted az anyukádat küld el 20 embernek vagy 365 nap alatt meghal (sorry) nekem is úgy külték én nem kockáztatok....nekem is azt monták küldjem tovább ha szereted az anyukádat küld el 20 embernek vagy 365 nap alatt meghal. Verona Bugi Nagy 9:38 Verona Bugi Nagy úgy küldték Válassz egy matricát vagy ikont Csevegés vége"

Az anyás rész azért egy kicsit lesokkolt,meg ha kitaláció az egész is,egy része nagyon gusztustalan.



2014. jún. 23. 09:45
 1/2 spani06 válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. A kislányomat is ezzel ilyesztegetik az iskolába.
2015. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez egy hatalmas hülyeség !!! Emberek gondolkodjatok már reálisan!!!
2015. máj. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!