Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jelenik meg a...

Miért nem jelenik meg a facebook profilom, ha beírom a nevemet a google keresőbe?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Beregisztráltam személyként, majd csináltam egy oldalt is a facebookon, mint egy zenekar. Azt szeretném, ha a google-be valaki beírja a nevet, akkor kiadja a facebookos elérhetőséget. Mit kell tennem? Tudna valaki segíteni? Köszönöm.

2014. jún. 30. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
nyilvánosra van állítva az adatlapod?
2014. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy még nem indexelte a Google?
2014. jún. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy igen, de tudnál segíteni, hol kell ezt pontosan megnézni? Köszönöm előre is, ha igen.
2014. jún. 30. 13:52
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondoltam, de már 2 hete regisztráltam és még mindig semmi. :(
2014. jún. 30. 13:53
 5/8 Lajos54 ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy a facebookot mennyi idő alatt indexeli (milyen időközönként), de amúgy a Google-nál nem sok a két hét.
2014. jún. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ki találhat rám? -

Szeretnéd, hogy a keresőoldalak találati listájában megjelenjen az idővonalad? -

Igen


Oldalaknál nem tudom hogy van ez, mert nincs oldalam.

2014. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A profilom nyilvános, akkor még várok és remélem indexeli a google. Köszönöm a válaszokat.
2014. jún. 30. 15:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Időközben találtam egy angol nyelvű cikket ami szerintem segíthet neked:

[link]

2014. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!