Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az a dropbox? Valaki...

Mi az a dropbox? Valaki használta már? Mi a lényege? Biztonságos?

Figyelt kérdés

Kaptam egy ismerősömtől egy meghívót e-mailben.

Mielőtt elfogadtam volna megnéztem a weboldalt:

[link]

van ott egy videó amiben elmagyarázzák mi is ez sajnos angolul és nemvagyok valami jó angolban, de a videó alapján arra a következtetésre jutottam, hogy valami fájlmegosztó féleség, hogy amit felraksz a laptopodra azt később az otthoni PC-den is megtudod nézni. Gondolom internetes adatbázisból.

Valaki aki használta, vagy megérti a videót magyarázza el legyen szives pontosan miről szól ez.


2010. jan. 6. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:

A dropbox egy webtárhely, regisztrálsz és a fájlaidat tudod itt tárolni, menteni. Amit letöltöttél (egyébként az nem szükséges, használhatod a webes felületet is) az egy feltöltöalkalmazás, az egyszerübb, kényelmessebb használathoz.

[link]

2010. jan. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!