Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » You Tube videó lejátszáskor...

You Tube videó lejátszáskor miért pörög fel a gépem többször is amikor már az előretöltés is befejeződött?

Figyelt kérdés
Chromot használok 35-öst.A gépem 3,2-es proci,,,2 Gb RAM ,,,minden más jól működik,,,vírusnak nyoma sincs...Videó lejátszáskor a You Tube-ról,egy idő után el kezd pörögni a gép,,,ugrál össze-vissza a grafikon,,,a feladatkezelőben szépen lassan elkezd felfelé kúszni az egyik chrome memória igénye,,,elindul olyan 140 Mega körül és amikor felpörög,már 300 fölött van,,,majd lenyugszik a pörgés,de a memória igény tovább növekszik.Ezt többször is megcsinálja egy videó alatt,,,pedig már végig van töltve az előtöltés is...Nem tudom beazonosítani,minek kell a plusz memória,,,van úgy,hogy még 500 megánál is több!!!...ha bezárom az oldalt és újra töltöm akkor újra csak a 140 körüli értékről indul és újra elkezd "araszolni"fölfelé,,,pedig ugyanazt a vidit nézem és ugyan onnan folytatom...Kérdésem,hogy a háttérben valamit gyűjt a Web oldal,vagy a Flash körül keressek valami hibát?!?...Ha újra rakom az XP-t ugyanaz a helyzet a You Tube-on!...Minden más szuperül működik,,,szinte nem is hallani a venti hangját...A gép Fujicu siemens,,,a Biosban automatára van állítva a hűtés is...Amikor pörög a hűtőventillátor,,,megfogom a proci bordáját és épp hogy langyos,,,tehát nem indokolt a magas fordulatú hűtés!!!...Tanácstalan vagyok,,,minden ötletet szívesen fogadok...Köszi előre is!

2014. júl. 10. 09:57
 1/1 A kérdező kommentje:
Elnézést,,,elfelejtettem...Van Adblock is a gépen és teszi a dolgát,úgyhogy az sem lehet...
2014. júl. 10. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!