Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha nincs papíron jövedelmem,...

Ha nincs papíron jövedelmem, de szeretnék mobil internetet, megoldható?

Figyelt kérdés
Domino csomagos vagyok, most nyári munkán szereztem annyi pénzt, hogy fizessem magamnak a netet telóra. Csak nem tudom, hogy működik ez, ha mondjuk szeretnék a T-Mobilenál havi 1GB-os netet fizetni... Kell valami papír róla, hogy én dolgozok, mint hitelnél? Vagy bemegyek befizetem és már megy is. Domino kártyás vagyok!
2014. júl. 21. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi. Szerintem be sem kell menni T-Com irodába (legalábbis Telenornál nem kell).
2014. júl. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor hogy? :D
2014. júl. 21. 23:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Felmész a honlapjukra és vagy elő lehet fizetni rá SMS-ben vagy van egy online profilod, ahol szolgáltatásokat adhatsz hozzá a csomagodhoz és mondhatsz le.


Legalábbis a Telenornál ez így működik.

2014. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha Dominós akarsz maradni, akkor ezek közül válogathatsz:

[link]

A szolgáltatás havidíját minden hó elején levonják az egyenlegedből. Ha nem tudják levonni, akkor nem kapsz mobilnetet. Mivel előre fizeted ki a szolgáltatás díját (feltöltőkártyával), nem ellenőrzik, hogy van e jövedelmed, vagy ilyesmi.

2014. júl. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

így van, domino csomagnál az egyenlegből vonják a havidíjat, szóval nem kell semmit sem csinálnod, csak feltöltöd a telód annyival, ami kell, aztán ahogy más is írta, telekom honlapján lévő sms kódot elküldöd a 1430-ra a megfelelő csomagnál. ha 1 gigás, akkor a Domino Net Plusz L-re gondolhatsz, tehát 1430-ra a +NETPLUSZL-t kell elküldeni.

tudok egy jobbat is mondani, ugyanis az egyel kisebb 500 megás első hónapban 190 Ft, tehát spórolnál is vele, és mivel ugye nincs hűség, 2. hónapra például simán válthatsz az L-re, és az havi 2190 Ft.

2014. júl. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2016. márc. 5. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!