Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretnék egy ilyen wifi-fogó...

Szeretnék egy ilyen wifi-fogó eszközt vásárolni ezt hogyan lehet asztali számítógéppel össze hozni hogy fogja a netet? Kommentben küldöm a linkjét annak amit én néztem. Ha nem megoldható ezzel, akkor megköszönném, ha mondanátok olyat amivel jó lenne.

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 18:36
 1/8 A kérdező kommentje:
2014. júl. 23. 18:36
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha saját routeredet akarod ezzelf ogni felesleges arra jó egy 3000 forintos tplink is.
2014. júl. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és amit ot adnak hozá azaokal nem lehet egyböl üzembe helyezni? nekem nincs routerem nem adnak hozá mert én nem látom sehol ara lenék kiváncsi h az áram kábele milyen szivar gyujtoba kell dugni vagy konektorba mert eredetileg kamionhoz van eza cucc
2014. júl. 23. 18:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen az usb bedugod a gépedbe és lopod az inygenes netet .
2014. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akor usb röl vesz fel elektromos energiát?
2014. júl. 23. 18:54
 6/8 A kérdező kommentje:
és elég az a zsinór amit kapok hozzá vagy csak annyi hogy egy kamion fülkéjébe elérjen?
2014. júl. 23. 19:01
 7/8 A kérdező kommentje:
Megrendeltem és kiszállították, de a Wireless USB Adapter csomagjában csak az antenna volt, maga az usb adapter nem volt benne. Ilyenkor mit lehet csinálni? Írtam nekik, de meg tudják oldani ezt a problémát, vagy jönnek azzal a szöveggel,hogy vásárlás után reklamációt nem fogadunk el? Van rajta 12 hónap garacnia.
2014. júl. 25. 11:29
 8/8 A kérdező kommentje:
[link] ezt a pipaszerű valamit küldték, és a dobozban ott van a mellette lévő USB helye, de üres.
2014. júl. 25. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!