Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 10 perce belépéskor azt írta...

10 perce belépéskor azt írta a facebook az explorernél, hogy túl sokat kértem biztonsági kódot, miért? Én soha nem kértem, beütöttem az e-mail címet, a jelszavamat és nem engedett belépni, hanem küldött a telefonra egy kódot, miért?

Figyelt kérdés
Én soha nem kértem kódot,és már egy ideje csak kóddal tudtam belépni.Simán szeretnék e-maillal és jelszóval belépni .Most zároltak!Azt írják:idegen belépést tapasztaltak. Mit tehetnék ?

2014. júl. 31. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg valaki felakarta törni csak nem sikerült neki


csináld végig amit kér és változtass jelszavat

2014. júl. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már megtettem nem is egyszer mmégsem enged belépni az új jelszóval sem az exploler. A cromban meg állandőan rögzítve találom a jelszavam,amint belépek. Pedig én soha nem pipáltam a maradjak bejelentkezve kiírást. Így bárki bármikor beléphet ,hisz ott a jelszó. Hogyan törölhetném ?
2014. aug. 1. 07:31
 3/5 anonim ***** válasza:
cclenear
2014. aug. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az mi ? Úgy tesztek,ti válasuolók,mintha mindenki mindent tudna,miért ? Ha én így értenék a számítógéphez,nem tennék fel ilyen kérdéseket. Fogalmam sincs,hogy az mit jelent,hogyan kell alkalmazni ? Közérthetőbben nem lehetne leírni ? l
2014. aug. 2. 08:30
 5/5 anonim ***** válasza:
2014. aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!