Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok csatlakozni egy...

Nem tudok csatlakozni egy hálózatra sem. Miért? TP link (TL-WN722) Windows 8

Figyelt kérdés
Vettem egy TP link TL-WN722N-t, bedugtam a gépbe és egyszerűen nem talál hálózatot. Kiírja hogy nem állnak rendelkezésre kapcsolatok, és alatta hogy hibaelhárítás. Rákattintok, elkezd problémát keresni, majd azt írja hogy nincs megfelelően csatlakoztatva az Ethernet kábel. Van hozza egy CD (driver), de amint feltelepítettem, kérte hogy indítsam újra a gépet. Így is tettem, de amint újraindult a gép, kihozott egy szomorú smileyt, majd kiírta hogy a Windows problémát észlelt, összegyűjtüjk néhány adatot, majd újraindítjuk a gépet. Megint újraindul és be se jön a windows, máris megint kiíja ezt az üzenetet.

2014. aug. 3. 10:51
 1/1 P.O.C. ***** válasza:

Biztos van azon a CD -t Windows 8 driver?

Én a helyedben a honlapjáról letölteném a legfrissebbet és azzal próbálkoznék:

[link]

2014. aug. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!