Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki rendelt már erről az...

Valaki rendelt már erről az oldalról?

Figyelt kérdés
van egy oldal Impericon-nak hívják. és azt szeretném kérdetni hogy mennyi postai költséget számolnak fel? és bármilyen kártyával lehet fizetni? mert netről még sosem rendeltem és nem tudom ezeket a dolgokat.

2014. aug. 15. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


8 euro a postazas, 2 euro a csomagolas

VISA, Mastercards es Maestro kartyakat fogadnak el, vagy paypal-t. lehet utalni is, de az nagyon lassu (es draga)

2014. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem. köszi. és ha nekem otp-és kártyám van. akkor csináltatnom kell ujat mastercard-osat?
2014. aug. 19. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Hitelkartyad vagy internetes vasarlasra alkalmas kartyad van? Ha nincs, akkor kell kerni. Vigyazz, mert ezeknek eves dija van!
2014. aug. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nincs mert nég sosem rendeltem netröl. csak most azért szeretnék rendelni mert magyarországon nem kapok ilyen polokat csak ugy lehet ilyen polojaim ha netröl rendelek. Hogy tudnék ilyen kártyát csinálni?
2014. aug. 19. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!