Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay-ról rendeltem, azt írták...

Ebay-ról rendeltem, azt írták ingyen szállítás. Biztos, hogy nem kell fizetnem átvételkor ugye?

Figyelt kérdés
Hajóval jön kínából, elvileg aug. 27-szept. 18 között.Gondolom nekem majd a postás hozza ki.
2014. aug. 20. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Vámot lehet fizetned kell majd.


"Hajóval jön kínából, elvileg aug. 27-szept. 18 között.Gondolom nekem majd a postás hozza ki."

Nem, majd ásnak csatornát a házadig és a hajót felúsztatják.

2014. aug. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ÉRTELMEZZÉL MIELŐTT HÜLYESÉGET VÁLASZOLSZ !!!!!!


MONDJUK ARRA GONDOLTAM HOGY FUTÁRCÉG POSTA, EGYÉBKÉNT A KÉRDÉS ARRA VONATKOZIK HOGY BIZTOS NEM KELL SZÁLLÍTÁST FIZETNI ????????????????????????

2014. aug. 20. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt kérdezted, hogy (és most téged idézlek) "Biztos, hogy nem kell fizetnem átvételkor ugye?". Szerintem erre válaszoltam. Lehetséges, hogy vámot fizetned kell. Igaz az nem szállítási díj, de nem is azt kérdezted.
2014. aug. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De azt magamtól is tudtam hogy nem házig jön a hajó.
2014. aug. 20. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!