Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet-e egy blogbejegyzést...

Lehet-e egy blogbejegyzést átvinni egy másik blogba, és ha igen, hogy kell?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy volt egy blogom hosszú évekig, aztán azt bezártam, és indítottam egy újat, természetesen új URL-címmel. Viszont jó lenne, ha a régi blogból át tudnék importálni néhány bejegyzést, szeretném, hogy az új blogom bejegyzéslistáján is benne legyenek. Úgy biztos meg lehet csinálni, hogy fogom, kimásolom, aztán beillesztem egy új bejegyzésbe és az időt meg átállítom. De engem olyan megoldás érdekelne, hogy úgy mindennel együtt át tudjam rakni, úgy, hogy a kommentek se vesszenek el. Bocsánat, ha bonyolultan fogalmaztam, remélem lehet érteni a lényeget. Van esetleg valami jó megoldás? Nagyon köszönöm előre is a segítséget.

2014. aug. 29. 16:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a blogmotor, amit használsz beállításai között nem találsz olyat, hogy "Adatok exportálása", vagy "Blogbejegyzések kivitele", vagy valami hasonlót. Akkor sajnos nem!


Max azt tudod megtenni, hogy az új blogodból hivatkozásként visszamutatsz a régi blogodra (vagy annak egy-egy bejegyzésére)!

2014. aug. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!