Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet hiba. Hogyan lehet a...

Internet hiba. Hogyan lehet a routert, modemet újraindítani?

Figyelt kérdés
Naracomos internetem van. Elvagyok maradva egy számlával. A naracomnál kb napi két háromszor küldenek egy online fizetési felszólítást, amiben tudomásul veszed a tartozásod és nyomsz egy őket, visszaszámlál x másodperctől és újra van internet. Viszont néha beragad ez a fizetési felszólítás és nincs internetkapcsolat. Jelzi a gép és a telefon is hogy elérhető a net mégsincs adatforgalom. Amikor betelefonálok, ellenőrzik és a dolgozó annyit mondd "beragadt a fizetési felszólítás, kikapcsolom ön indítsa újra a számítógépet" és. Utana can netem. Viszont ilyenkor este nincs ügyfélszolgálat igy hétfőig nem lesz internetem. Magamnak hogy tudom újraindítani a modemet vagy a routert? (kihúztam már nen egyszer a konnektorból. valami olyanra gondoltam hogy a router beállításai között a böngészőben lenne valami ilyesmi) ötletek?
2014. szept. 13. 20:08
 1/5 Tengor ***** válasza:
Fizesd be, és megszűnik a probléma.
2014. szept. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

" Elvagyok maradva egy számlával. A naracomnál kb napi két háromszor küldenek egy online fizetési felszólítást, "


-és ezek után még megkérdezi,hogy ó vajon miért nincs net ......

2014. szept. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Örülök tényleg, amikor olyanok okoskodnak akik értelmezni nem tudják a kérdést.


Az, hogy késik valaki egy számlával 3-4-5 napot szerintem belefér, gondolom nem jókedvéből nem fizeti be hanem mert nincs rá keret éppen.


Olvasd már el második még egyszer, azután okoskodj.

2014. szept. 14. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:

" Az, hogy késik valaki egy számlával 3-4-5 napot szerintem belefér "


-akkor jól van ,késsél nyugodtan ,max te nem netezel,szia

2014. szept. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tengor ***** válasza:

#3, erre felé nem üzenget a szolgáltató. X nap késés után kikapcsolja.

Egyébként a net előfizetésre igen csak lehet számolni már a hónap elején is, szal ez a kifogás is megbukott.

2014. szept. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!