Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 651-es hibánál mi a teendő?

651-es hibánál mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nem rég költöztem és most lett bekötve a Digi net. Ha a gépbe be van dugva az Ethernet akkor tökéletesen működik az internet. Vettünk egy router-t (Tenda N60). A telepítésnél mikor be kell írni a szolgáltatótól kapott adatokat, nem történik semmi. Amikor csatlakoznék a 651-es hibakódot dobja ki. Asztali gépbe dugtam, win8. Ötlet? Ahogy olvasgattam neten erről, rengeteg embernél fordult már elő (szinte mind Digis). Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. szept. 16. 19:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy voltam már a Diginél, hívtam is őket, nem tudtak segíteni, elküldtek a Tendához. De az elég sok pénz (megterhelő percdíjban pl) lenne. Ezért inkább megkérdezem hátha tudja valaki a megoldást, hogy ne kelljen pluszba erre is költeni.
2014. szept. 16. 19:22
 2/4 A kérdező kommentje:
Megoldódott!
2014. okt. 9. 15:28
 3/4 Gazor022 válasza:
Hogyan?
2014. okt. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ez érdekesen fog hangzani... Tehát amikor telepíteni akartam a router-t mindig ki nyomta hogy írjam be a felhasználó nevet és a jelszót, és nem történt semmi (pedig tökéletesen írtam be. Sok próbálkozás után, idegességemben beírtam hogy Felhasználó: admin Jelszó: admin. Lefordultam a kanapéról. Aztán egy másik felhasználó jelszavat kérő ablak nyílt meg, és oda írtam be a kapott felhasználó nevet és jelszót, és elfogadta. És tökéletesen működik. Hát nem tudom hogy ez hogy és miért, de az a lényeg hogy van wifi. :D
2014. okt. 16. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!