Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hova tűnt a tolvajkergetők...

Hova tűnt a tolvajkergetők facebook oldala? A "tolvajkergetokviragokrol"?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem nem jön be. Már megint valami gyökér letiltatta?



#Facebook #Tolvajkergetők #tolvajkergetokviragokrol
2014. okt. 22. 21:38
1 2
 1/15 anonim válasza:

Szia!

Nekem se jött be már délután óta... :(

2014. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Tolvajkergetők-Szeged

3 hours ago · Edited

A Facebook ismételten eltüntette a főoldalunkat.

Amint tudunk több információval szolgálni, jelezzük.

Kérünk benneteket, hogy NE írjatok ezzel kapcsolatos üzeneteket! Köszönjük!

2014. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2014. okt. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

:D

Yesss!

Köszi!


Egyre hamarabb állnak fel a srácok :)

2014. okt. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

Most a netadó miatt törölték őket. Mindenkit töröltek aki megosztotta a vasárnapi tüntetés linkjét.

Sejtettem, hogy ebbe nem kéne belemenniük.

Szóval ilyen a demokrácia Mo-on meg "szólásszabadság" is van. Nekik.

2014. okt. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%

"Mindenkit töröltek aki megosztotta a vasárnapi tüntetés linkjét. "


Rengeteg olyan oldal van még most is, ami megosztotta, és még él. Sőt, magának a tüntetésnek az eventje is él. Szóval f***ságokat ne írogass.

2014. okt. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%

Figyelj már te gumiszökevény. Nem én írok fa**ságokat hanem te vagy tájékozatlan te szellemi nyomorék.

Azokat az oldalakat újra létrehozták.


[link]


[link]

2014. okt. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Na, azért ne sz@r_ozzátok egymást, mert azzal nem mentek semmire,másrészt meg pont ezt akarják, tudjátok: oszd meg és uralkodj.


Úgy gondolom, hogy egy ilyen akciójuk a "felsőbb köröknek" kő keményen válasznak minősül. Válaszoltak: ez lesz, nyeld le, ezek szerint ilyen a mentalitásuk, a programjuk. Tanácsolom: ne felejtsük el.


Mondjuk milyen vicces lenne, ha ezek után is törölnék az összes oldalt (közben arra gondolnának, hogy nem lesz itt semmi) DE! hétvégén (vagy egy hónapig!) egy adott időben az összes érintett emberke bejárati ajtaja előtt csendben várakoznának úgy a tüntetők, hogy a házból még kijönni se tudjanak (tudjátok jó sokan, mint amikor egy heringjáratos vonatra/buszra felszállsz és még levegőt sem kapsz...) Bár gondolom akkor hívák a TEK-eseket, mert hogy .... (holott mire föl? hisz senkit nem bántanak a tüntetők csak állnak egy helyben)

2014. okt. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

JA csak nem mindegyiknek van minium 70ezres támogatottsága. Az AH nem azt fogja leszedetni amelyiket 3 ember lájkolja, hanem amit tömegek, csak most ezt besz*opják, mert még jobban felhergelik a népet, ráadásul ez csak elterelés a KORRUPT ADÓCSALÓ Magyarországot lejárató emberekről.


Szégyen ami most megy. Kukába velük mint anno a Gy kormánnyal.

2014. okt. 23. 12:06
 10/15 anonim válasza:

Szerintem az összes politikust fel kellene állítani és elküldeni.


Nem is értem, egyébként: egy vállalat vezetését sem politikusra bízzák, hanem gazdasági emberre... akkor egy országot, miért nem?

2014. okt. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!