Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Inaktivitás miatt töröltek az...

Inaktivitás miatt töröltek az ncore-ról, lehetek így még valaha az oldal tagja?

Figyelt kérdés
Elromlott a laptopom pár hónapapja, és csak most vettünk újat. Eszembe sem jutott, hogy esetleg törölhetnek inaktivitás miatt. Ha kapnék valakitől meghívót még lehetek az oldal tagja?

2014. nov. 2. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetnél? Honnan tudnák, hogy az új user te vagy?
2014. nov. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Szőrös Béka ***** válasza:
100%
Ha irsz a staffnak emailt és leírod mi történt nagy eséllyel visszavesznek. Jártam már én is így
2014. nov. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöööm :)
2014. nov. 2. 12:32
 4/11 A kérdező kommentje:
és hol tudnék írni a staffnak? milyen email címre? nem találok semmit :/
2014. nov. 2. 12:34
 5/11 defi@nt ***** válasza:
100%

Egyszer nekem is volt ilyen. Kb így nézett ki:


"Kedves xxxy!


Sajnálattal értesítünk, hogy az nCore rendszer megvált tőled a következő indokkal: 8 hete nem léptél be az oldalra.


Ha úgy érzed, hogy ez tévesen történt (mert 8 héten belül meglátogattad az oldalt), jelezd felénk emailben az ncoreKUKACncorePONTcc címen, és amint tehetjük utánanézünk a dolognak. (Kérjük vedd figyelembe, hogy elég sokan jelezhetnek ilyen problémát, ami az ügyintézést lassíthatja!) "


Válaszom:


"Kapjátok be, időm sem volt. Qrva nehéz lett volna legalább egy figyelmeztető mailt küldeni.. Neeem, ez tényleg sokkal "értelmesebb" hogy egyből kitiltás és ARRÓL értesítést kapni! Gratulálok"


Erre ők:


"Szia!


A felhasználói fiókod hamarosan visszaállítjuk.


Üdvözlettel,

az nCore Staff"


"Köszönöm! Azt hiszem ezt el is újságolom mindenkinek, mert nagyon pozitív. Nem csupán az, hogy visszakaptam, hanem elsősorban ahogy lereagáltátok. Különösen azután, ahogyan én reagáltam és amilyen hangot megütöttem. Akárhogyis: elismerésem (ez a fajta hozzáállás manapság igen ritka)"


Aztán végülis a lényeg:


"Örülünk, hogy megnyugodtál. :) Legközelebb próbálj türelmesebb hangvételű levelet írni, minden inaktivitás miatt törölt fiókot visszaállítunk, ha a tulajdonosa igényli"


Szóval ne aggódj én szerintem, mert rendes arcok. Még az én "roppant kedves" levelemre is így reagáltak, ami a mai világban valahol lenyűgöző..

2014. nov. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És még ők csinálnak szigoru szabályokat az oldalon és rettegtetik vele a tagokat!
2014. nov. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Valaki tudja hogy mennyi idő, hogy helyre állítsák az accountot? Már vagy egy hete várok rá
2017. szept. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem is inaktivitas miatt töröltek a pofilomat, mindig mindent rendesen visszatöltöttem. Irtam egy e-mail, udvariasan elmagyaraztam hogy nagy csaladi gondjaim voltak , amugy mindig mindent visszatöltöttem. Semmi valasz. Meg fizettem is volna a agsagi dijat, kertem lehetöseget hogy atutalassal fizethessek, mert kartyat semmikepp nem hasznalok online. Semmi valsz, csak egyszerüen nem tudok többet belepni sem. Es igen, minden elözetes ertesites nelkül , ezek utan megcsak nem is valaszolnak
2021. márc. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Na ja es hirtelen 20 Usd lett a tagsag ara egy honapra...
2021. márc. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kukacgizi válasza:
Ugyanez, semmit nem szóltak előzetesen de fizessek közel 6000 forintot ezért.. Írtam emailt nekik az elsőre egyből válaszoltak hogy vegyek rangot utána leírtam hogy nyomós okom volt rá hogy nem tudtam belépni arra semmi válasz.
2021. máj. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!