Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » H E L P! Kéne! :\ Szutyok...

H E L P! Kéne! :\ Szutyok LUMIA 520 telefonom van. NEM akar WIFIRE csatlakozni INDOKOLATLANUL (sikeres csatlakozás után) 13 órája!? (Szöveg lent)

Figyelt kérdés

Tegnap este szokásos weblapok megnyitása után (google, youtube, facebook) egyszerűen "lefagyott" ami annyiban nyilvánult meg, hogy a 'lapok' amik meg voltak nyitva, már szürkék lettek (csak a fele!, 4 db volt) majd szépen lassan kiírta mindenhova hogy a lap nem jeleníthető meg!


Első lépésként újra indítottam a telefont! Eredmény: SEMMI -.-

Másodikként: Ki -be kapcsolgattam a Wifi-t! Eredmény: SEMMI!! >:(

Harmadikként: Kikapcsoltam KIVETTEM az aksit..... -||-: Detto....

Majd nem idegeskedtem rajta földhöz vágtam.... neeem!! :D

Viszont egész éjjelre kivettem az aksit és kikapcsolt állapotban volt és most reggelre sem lett belőle SEMMI :\

Elkezd villogni a WIFI ahogy bekapcsolom... kereső üzemmód, majd nem világít a wifi jele és bekapcsolt állapotban, ugye nem világítva, nem tud csatlakozni...

Most néztem utána neten de semmi hasonlóval nem találkoztam, ugyanis MŰKÖDÖTT tegnap még, és semmi nem történt, nem ment el a ROUTER közben. Ellenben tegnap délután kikapcsoltam! Utána minden visszajött NET a gépen, telón is....

A röhej az egészben hogy másik telefonon mindvégig VAN WIFI!!


Tehát várnám a következő Teller Edétől a választ, mert szerintem ez már tudományos rejtély.... o.O :D :D :D

És TÉNYLEG várnám az ötleteket...!!! :\

Előre is köszönöm! :)



2014. nov. 10. 09:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igen Xboxra gondoltam :)

A router új, kb egy éves annak nem lehet baja... Az xboxal már megszenvedtem.... Mondjuk úgy hogy most jóba vagyunk :D

A lumiam szokott megőrülni az biztos.... Pl rákattintok, hogy fotozzon de nem akar.... :/ De ha véletlenül rárehelek (nyilvan túlzok...) de érintés nélkül meg már fotóz.... xD Szóval egyértelműen a telefont hibáztattam!!! :D

Csak már nem volt erre ötletem, hogy mi lehet a baja. Azért is írtam ide ki! :)


A 'képességre' csak annyit,hogy vagy fel kéne keresnem Xavier profot a suli miatt... (Xmen) :D

vagy vennem kell egy fekete macskát csakhogy stílszerű legyek... O.o xD

2014. dec. 1. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!