Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerinted melyik a jobb...

Szerinted melyik a jobb böngésző? Internet Explorer vagy Firefox? És miért?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 21:22
1 2
 1/20 anonim válasza:
75%
A firefox. Gyorsabb, rengeteg kiegészítő alkalmazás letölthető hozzá. Nem fagy le, nem száll el. Amúgy még az Operát is nagyon dícsérik, én még nem próbáltam.
2010. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Google Chrome.
2010. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Firefox
2010. jan. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Másodiknak: Most csak az explorerlőr és a firefoxról van szó. Amúgy mitől olyan jó a google chrome?


És köszi a válaszokat:)

2010. jan. 27. 21:31
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
1értelmű: FireFox
2010. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Hintalow ***** válasza:
100%

Amiért én preferálom a chrome-ot a FF hoz képest:

Gyorsabb. Sokkal.

A második: minden megnyitott lapnál egy teljesen új motort húz be, így ha összeomlik valamelyik oldal, nem az egész böngésző hal meg. (ez mondjuk egyben hátrány is, mert a sok oldal van megnyitva, már zabálja a memóriát rendesen.

Az explorer és a firefox között egyértelműen a FF a nyerő, mert bár az is gépigéynes, és lassú tud lenni, de az IE túlszárnyalja lassúságban is, instabilitásban is. :)

2010. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért mondtam a chrome-ot , hogy csakazértis mást mondjak.

Mert ez nem közvéleménykutatásra van "szerinted az alma vagy a körte jobb"?

Amúgy mindhárom böngészőm van, de firefoxot használom, többet mert azt szoktam meg, viszont közben chrome-t is néha.

2010. jan. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
a FF gyorsabb stabilabb állítólag biztonságosabb is. Továbbá elég hamar meg lehet szokni hogy csak annyit írsz be hogy iwiw és jön a www.iwiw.hu vagy beírod hogy index akkor meg a www.index.hu jön be és így tovább, ha meg nem talál honlapot a szöveghez akkor beadja mintha keresőbe írtad volna be
2010. jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Lehet de itt csak arra voltam kíváncsi amit a kérdésemben leírtam. Csak ennek a kettőnek az összehasonlítása érdekel most.
2010. jan. 27. 22:04
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Firefox. Jóval gyakrabban frissítik és van hozzá egy csomó kiegészítő amivel még jobbá teheted, de ha nem kellenek nem kényszerítenek a használatára. Az IE csak lohol a nyomában, de jól le van maradva. A 3.6 meg már nem eszi annyira a procit.
2010. jan. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!