Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ingadozik a letöltési...

Miért ingadozik a letöltési sebesség?

Figyelt kérdés
Originről töltöm a bf4-et és az elején még jött lefelé 600megabit/sec sebességgel aztán most meg már néha még a 100-at se éri el mi lehet a baja?

2014. nov. 15. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:

hi!

én is letöltöttem a bf4-et, de több napi játék után is nagy csalódás! tényleg igaz minden negatívum, amit a neten írnak. a befektetők nem véletlenül perelték be a bf4 gyártóját! a bugok nagy részét javították már, de igaz ami igaz, a pályákat elég lett volna a bf3-hoz kiadni új dlc-k ben. :( ne felejtsük el, hogy hiába szuper a grafika, egy multiplayer játékot mindenki, még a legjobbak is minimum grafikán játszanak az akadásmentesség és a max fps miatt.


ami a letöltést illeti, nézz utána hogy a win automatikus frissítés megy-e, lehet az is tölt a netről win frissítéseket. mindazon által nem biztos hogy nálad van a baj, lehet hogy túlterhelt az internet. a szolgáltatók hajlamosak nagyobb sávszélességet értékesíteni, mint amit az infrastruktúrájuk lehetővé tesz, és ez leginkább hétvégén és ünnepnapokon jelentkezik, amikor sokkal többen neteznek. az ilyen esetekben pont akkor nem jut az ember a fizetett sávszélességhez, amikor ideje lenne használni, tehát szabadnapokon! szerintem ezért simán felelősségre és kártérítésre kell kötelezni a net szolgáltatókat. nyugat európában és szlovákiában ez nem létezik!!! ha előfizetek egy 5 megás (vezetékes!) netre, akkor vasárnap délután és karácsonykor is 5 megával lehet letölteni!! ezért elterjedtem nyugaton a videó hívás a családtagok között, mert hétvégén is elérhető a lejes sávszél.

2014. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ebben teljesen igazad van .Minek mondják rá, hogy ilyen meg olyan gyors ha még a garantált negyedét se éri el néha?
2014. nov. 19. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!