Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Törölték a youtube fiókom,...

Törölték a youtube fiókom, lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés

Állittólag a szerzői jogok megsértése miatt. Érdekes módon e-mailt nem kaptam, csak mikor be akartam lépni, akkor láttam, hogy felfüggesztett fiók.

2006 óta töltögettem főleg időjárás téműban, kb 1500 videóm ment a levesbe. (Meg több mint 200 feliratkozó...) Amibe bele lehetne kötni, még 2007-ben tettem fel pár filmmúzeumról felvett mixet (ahol deephouse ment régi felvételekkel), valamint egy régebbi MTV-ről felvett híradó (1991-1992)


Eddig nem volt egyáltalán szerzői jogi figyelmeztetésem. Igen jön a kérdés, hogy le kellett volna mentenem a videókat: egy részük megvan, de a 2011 előttieket sehol sem találom.



2014. dec. 11. 07:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Előzetes figyelmeztetés nélkül nem szokták törölni a csatornát.

Pláne nem az első jogsértés után.

Biztosan kaptál E-mailt az első, vagy a második alkalommal, csak elkerülte a figyelmedet. Egyébként úgy tudom 3 dobása van minden csatornának ilyen szempontból, és csak ez után törlik véglegesen.

2014. dec. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez igy van. A nagyobb nézettség elérése érdekében sokan összekapcsolják YouTube catornájukat a Google+-al, igy a szerzőijog- tulajdonosok is könnyebben vadászhatnak mind zenére, mind pedig videora.

Az is lehet, hogy nem törölték, "csak" felfüggesztették, a kettő nem ugyanaz. Te tudhatod, hogy konkrétan mit csináltál rosszul.

Kezdd ezzel:

[link]

Ha nem jutsz zöldágra, akkor személyesen ide menj vagy irj nekik:

Google Magyarország Budapest

Árpád Fejedelem útja 26-28.

Budapest, Hungary

1023

2014. dec. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
"suspended" szóval fel van függesztve.
2014. dec. 12. 10:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugye nem mindegy hogyan, milyen pontosan teszed fel a kérdést?

Felfüggesztve, tehát nincs törölve a csatornád, a videok még rajta vannak. Tessék a szerzői jogsértést megszüntetni, akár a csatornán, akár a Google+-on, ha ott is meg van osztva. Azt már csak remélni tudom, hogy a Google +-on nem hatalmaztál fel kezelőket, mert akkor azok közül kezelte, vagy töltött fel videokat valaki szabályellenesen. Ha megszüntetted a jogsértést, akkor kérni kell a felfüggesztés feloldását.

Ez az illető is hasonlóan járt:

[link]

ő tiltakozik, pedig a Google+ általa felhatalmazott kezelői -vagy éppenséggel ő saját maga- csinálták neki a bajt.

A YT-ra bejelentkezésekor ezt az üzenetet kapta: "YouTube-csatornája a Google+-oldala felfüggesztése miatt le lett tiltva. Ellenőrizze Google+-oldalát"

Hát tessék, Te is ellenőrizd le, töröld le a jogsértő videot, utána jelentsed majd kérelmezzed a visszakapását.

2014. dec. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kicsit fura az esetem. Ez egy google előtti fiók, 2006ban regeltem. Aztán be lett csatolva a google accomhoz. Szóval van egy saját nevemen lévő csatorna, és van ez amit itt említek. Google+ nincs ahhoz. Szóval most csak a "saját" csatornát tudom használni, és mikor át akarok lépni a másikra, akkor dob el ide: [link]


E-mailt a mai napig nem kaptam az indoklásról.

2014. dec. 16. 00:42
 6/8 anonim ***** válasza:

A vizválasztó dátum nem 2006, hanem 2009 május. Innentől kezdve a Google Fiok üzemelteti a YouTube-t, sok mással együtt, pl. a Google+-t is. Azóta már neked is kell lenni Google Fioknak. Ha gmailod van, akkor automatikusan lett, de ugye más email cimmel is lehet regizni.

Itt az utólsó mondatban a lényeg:

[link]

Azaz: Lehetséges, hogy egyes (2009 májusa előtt létrehozott) régebbi, nem használt YouTube-fiókok nem tartoznak Google-fiókhoz. Ezeket először hozzá kell adni egy Google-fiókhoz ahhoz, hogy használni lehessen őket.

Tehát a YouTube fiokodat nem törölték csak felfüggesztették, megvan minden rajta. Tessék hozzáadni a Google Fiokod-hoz, hisz ennek a szolgáltatása a YouTube, a gmail-lal, Google+-al és még sok mással együtt.

2014. dec. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Becixxx ***** válasza:
52%

A jó k..anyjukat meg...sszák...

Azt. Évekig kuliztam videókészítéssel. Zenéket szereztem.

Most mind odab...szott... Csak azért, mert az egyikbe szexet tettem és így két nap alatt 3500-an megnézték... Előtte nem nézte senki. Valamelyik g...ci zs...dó vérszemet kapott, hogy NEM FIZETTEM NEKIK !!!! és akkor ne legyen már nézettségem...,. A...jas, sz...mét, számító, tagjait semmibevevő, ro...adék ji...ddis banda ez a youtube !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2016. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Becixxx ***** válasza:
52%
Velem is szórakoznak ezek a rohadt mocskok. Csakhogy én saját videókat csináltam. Saját ötletből és megvalósítással. Kár, hogy itt nem lehet rendesen káromkodni, mert aki törölte a Youtube mögé bújt és még a nevét se írta ki... Ennyit róluk. Gerinctelen szemét banda. A gépemről eltűntek a videóim, amiket oda föltettem. S még csak ország - világ elé se tudom tárni, hogy milyen szemetek, mert az új fiókom óta is eldugják a videóim... Így jár, aki nem zsidó !
2016. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!