Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki feltörte a freemail...

Valaki feltörte a freemail címem és megváltoztatta a jelszavam. Hogyan tudom "visszatörni"?

Figyelt kérdés
2008. aug. 17. 01:32
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Elfelejtett jelszó és jelszóemlékeztető. Ha ezekre kattintasz és az emlékeztetőt nem írta át az aki feltörte és jól válaszolsz rá akkor elküldi az aktuális jelszót arra az e-mail címre amit erre a célra adtál meg. Ha ugyanaz az e-mail cím ez is mint amit feltörtek akkor bukta. Új címet kell csinálnod és komolyabb jelszót adj meg.

De erről itt már írtak, csak vissza kell olvasni vagy a keresőt kell használni.

2008. aug. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
visszatörni, jó kifogás mondhatom:D ha tényleg a tied, és tényleg feltörték akkor írj a supportnak, majd kitaláltok valamit okosat, persze ehhez bizonyítanod kell, hogy az bizony a tied:D
2008. aug. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már jópár lapot megnéztem és fórumra írtam, de semmi :(


Hát igen, igazatok van, hogy átlátszó duma meg ilyenek, de van akinek tényleg feltörték az emailjét. Addig viszont, amíg nem törik fel a tiéteket, el se tudjátok képzelni, milyen sz*r dolog, hogy senki se segít.

2009. jan. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
jelszavak megszerzésében tudok segíteni!!!
2010. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Utolsó! Hogy tudsz jelszavak megszerzésében segíteni? Valaki feltörte az msn-em és sehogy sem tudok belépni, a biztonsági kérdés válasza meg kifog rajtam...
2011. ápr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok. Nekem is feltörték a freemail-emet, és nincs megadva 2. cím, és a bizt. választ se tudom mert random betűket írtam oda. Hogy tudok írni a supportnak?
2011. júl. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!