Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok üzenetet...

Hegedus Csaba kérdése:

Miért nem tudok üzenetet küldeni az ismerőseimnek Facebookon?

Figyelt kérdés
Ma beszélgettem chaten a barátaimmal, aztán egyszer csak nem tudtam több üzenetet küldeni, sőt azt írja, hogy nincsenek előző üzenetek (Couldn't find previous messages). Ez kicsit idegesítő, mert éppen fontos dolog közepén voltam, amikor ez történt. Google-n szinte semmit nem találtam, csak annyit, hogy lehet, hogy a fiókom fel lett függesztve, bár ezt kétlem, mert csak a chat nem működik. Más böngészőben sem, viszont más ember fiókjában teljesen jó a chat, előbb kipróbáltam. Nme tudjátok esetleg mi lehet a gond? A válaszokat előre is köszönöm :)

#hiba #Facebook #chat #bug #Couldn't find previous messages #éppen egy jó csajjal beszélgettem úgyhogy most szívom a fogam miatta
2014. dec. 14. 21:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Azóta kiderült, hogy vannak mások is akik ezzel a problémával küzdenek, szóval nem csak egyedül vagyok. Ezesetben remélhetőleg rövid időn belül megoldódik :)
2014. dec. 14. 21:18
 2/3 anonim válasza:
Nálam is ez a probléma áll fent, remélem mihamarabb kiküszöbölik a hibát. :)
2014. dec. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Karbantartás van Istenem .... jelenleg nem mindenki éri el az adatbázist, valaki így be se tud lépni, szóval nyugalom. Mellesleg máskor mielőtt kérdeztek nézzetek szét, mert vagy 200 ilyen kérdés jött, holott semmi értelme.
2014. dec. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!