Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent az internet világáb...

Mit jelent az internet világában a korlátlan szó pontosan?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogy ha olvasok egy hirdetést,hogy akciós korlátlan az internet,akkor ez az időre vagy letöltésre vonatkozik?

Mert ha én kifizetek 3000ft-ot,korlátlan internetért,akkor nem baj,ha reggeltől estig előtte ülök?

Illetve mit jelent az,hogy 1GB adatforgalom?

A válaszokat előre is köszönöm!!!


2008. aug. 18. 11:42
 1/7 Hintalow ***** válasza:
100%

A korlátlan az adatforgalomra vonatkozik szerintem, mert manapság már nem nagyon van olyan netkapcsolat, ami időalapú.

Az 1GB adatforgalom azt jelenti, hogy adott időszakban (többnyire 1 hónap)1GB adat adatforgalom van a díjban, ha túlléped, akkor már pluszban kell fizetni (sokat)

Fontos, hogy az egyszerű böngészés is adatforgalom, hiszen a gépnek le kell tölteni a honlapok tartalmát, képeket, nemegyszer flash animációkat stb.

Az az 1GB tényleg csak netezésre elég szerintem, akkor ha nem napi sok órát ülsz előtte. Komolyabb letöltéseket el kell felejteni ilyen esetben.

2008. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

3000 Ft-ért még nem kapsz korlátlan internetet! pl. 1 Gb-ig kifizeted az x havidíjat és ha túllépted az 1 gb-t, akkor percdíjban vagy adatforgalmi díjban számláznak neked. Így előfordulhat, hogy 3000 Ft helyett lesz 7000 is a számla végösszege!

Oda kell figyelni nagyon a kisbetűs részekre, mert ott csapnak be ahol csak lehet! Egy megbízható, tényleg korlátlan internet havidíja kb. 4500-5000 Ft-nál kezdődik!

2008. aug. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

mondjuk én nem tartozok a normál felhasználók közé, de nekem a napi email forgalmamat nem takarja be az 1GB...


szerintem a kedvesem havi forgalmát sem, pedig ő tényleg csak recepteket keres, néha levelezik, meg a híreket olvasgatja...

2008. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Digikábel internet. 10 Mbps (!) le és feltöltési sebességgel, korlátlan adatforgalommal 2700 Ft.

Azért van kapható olcsó nagy sebességű jó internetcsomag. Persze ehhez kell, hogy legyen kiépített digikábel.

2008. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
annak irok aki azt mondta hogy a napi email forgalmat nem takarja az 1 gb , te hulye vagy bazmeg , a sima netezes nagyon keveset visz ,siman netezhetsz reggeltol estig 1 honapon keresztul es boven belefer az 1 gb-be , ha nagyobb dolgokat toltessz le akkor persze h nem eleg, a kerdes irojanak pedig azt ajanlom ha massziv letolto akkor vegyen korlatlant akkor nem kell izguljon hogy elkap egy huje kis virust es az toltoget neki es fizet egy csomot ,attol fugg mennyire vagy netfuggo ....
2008. aug. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Digikábel internet. 10 Mbps (!) le és feltöltési sebességgel, korlátlan adatforgalommal 2700 Ft.

Azért van kapható olcsó nagy sebességű jó internetcsomag. Persze ehhez kell, hogy legyen kiépített digikábel."


Ez hol van? Én Kiskunhalasi vagyok és kábelen jön a DIGI kft. internete. www.digikabel.hu

2008. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem korlátlan minden, letöltés, netezés, havi 3800Ft-ba kerül csak.
2010. márc. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!