Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok csatlakozni a...

Miért nem tudok csatlakozni a UPC WI-FREE-hez?

Figyelt kérdés

Jelszó és felhasználónév amit E-mailbe kaptam hozzá nem jó.

4 Eszközről is megpróbáltam, nem csatlakozik fel.

Felhívtam az ügyfélszolgálatot. Ugyan azt a jelszót lediktálta... 5-6 perc beszélgetés után eljutottunk oda, hogy nem lehet arra a WI-FREE-re felcsatlakozni, amelyet az otthoni modem sugároz.

Jó..

Átmentem Apámékhoz. (Szembe lakik) Nekik is UPC-jük van és ilyen UPC-WI-FREE modem stbblabla...

Próbáltam felcsatlakozni arra.. Nem engedte.

A wifi-re feltudok csatlakozni, csak ki akartam próbálni az UPC-WIFREE-t.

Arra a hálózatra viszont egy eszközről sem tudok felcsatlakozni.

(Lehet baj, hogy tudom az alap jelszót?)



2015. jan. 3. 15:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én sem, és itt más sem tud felcsatlakozni..

kitörölni sem tudom, ezt masszívan beágyazták, mint egy vírust(vagy az is)


egyébként felesleges, már nem is próbálom.


viszont olvastam róla valamit pár hónapja, ott elmagyarázta a cikkíró, mi is akar ez lenni...sajnos nem találom..

2015. jan. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nade máshol akkor működni fog?
2015. jan. 4. 21:17
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem még az elején ment, de most karácsonra vettem egy táblagépet, és az már nem csatlakozik
2015. jan. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 andante ***** válasza:
35%

Azt azért nem ártana tudni, hogy ezt az alkalmazást CSAK UPC előfizetők vehetik igénybe, és CSAK NEM OTTHON!

Mi ez?

Hát az, hogy kaptál e-mailban egy felhasználónevet és egy jelszót!

Ha olyan helyen vagy környezetben vagy, ahol a hely vagy "környezet" tulajdonosa rendelkezik UPC előfizetéssel és van neki WIFI szolgáltatása (ma már mindenkinek ezzel kötik be az Internetet!), akkor az Ő Internetjére, WIFI-n keresztül tudsz csatlakozni, DE!!!!!!! Max csak 5 fő!

Tehát ne a lakásodban akard ezt a szolgáltatást igénybe venni!

2015. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

max 3 fő amúgy...

És nem értem hogy honnan tudják azt hogy neked UPC szolgáltatásod van.... 3 eszközt csatlakoztathatsz fel azaz 3 eszközödhöz használhatod a wifree-t egyszerre.

Ha új okostelót kapsz például, akkor is feltudsz menni wi-freere ha megvan a jelszó és a felh. név...

2015. jan. 8. 18:57
 6/13 anonim válasza:
Nem érdemes azon kattogni, h nem fogsz tudni csatlakozni a saját wifidhez, mert a UPC egy másik porton sugározza a wifree-t. Ez csak az idegenek számára van kitalálva, hogyha túl sokan akarnának csatlakozni a routeredre, nehogy túlterhelődjön. Móriczon lakom, biztos vagyok benne, hogy 15-en lógnának rajta, ha nem lenne lekorlátozva. Ezen felül van egy saját wifi sávod, amit már magadnak tudsz konfigurálni, saját jelszóval ellátni. Pont olyan mint egy normális router, csak erre már nem fognak tudni a wifree felhasználók csatlakozni kivéve ha megadod nekik a jelszavadat.
2015. márc. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
egy jelszóval megdobhatnátok :D
2015. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Dobos Miklós válasza:
Ràbirsz csatlakozni a sajàt wi freed re! Kitörlöd a telòdbol a gyors neted jelszavàt, router ujraindít ès màr engedi is a wi free-t. Azt meg hogy hànyan hasznàljàk a routered webes felületèn meg tudod nèzni, kiírja.
2016. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Dobos Miklós válasza:
Jelszòèrt meg ne kuncsorogjon senki, ùgysem kap. Nekem 120 megàs van havi 2990 forintèrt. Másnak is bekötik.
2016. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A upc free használhatatlan !

Fèl napom elment a telefonos kód csere email , majd küldjük a semmit szolgálltatói diszoècser ... De nem ment ....

Vigasztalja az embert ez ingyenes de nem is megy .

2017. ápr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!