Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jók a netvadász készletek?

Jók a netvadász készletek?

Figyelt kérdés
Netvadász készletet akarok venni 500m kéne athidalnom wifivel.Sokat olvastam a csomagokrol (alap,extra 500 stb..) Érdekelne hogy megéri beruházni a cuccba,használhatóak?

2015. jan. 9. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy csak igazából paneházak közelébe jó,vagy a belvárosokban,de én azt mondom hogy undorító más internetjét lopni,gondold el ő is jó esetben használja,akkor te aztán jössz és maximálisan kihasználod a wifijét mondjuk egy online filmel,akkor jó esetben a tulajnak nem is lesz wifije.

Meg már amúgy is az a baj hogy minden router már jelszós,én routeremnek alapból beállított magának egy jelszavat,átállítani át tudom de minimum 8 szám vagy karakter,tehát igazából már minden wifi kódolt,alig van elszórva pár amin nincs jelszó,arra is jó esetben már rajta lógnak hárman.Szóval szerintem nem éri meg,de mért nem veszel magadnak egy routert otthonra? Esetleg veszel egy kültéri wifi ami rossz esetben 1km-ig elér,de ha nincsenek tereptárgyak annyira a közelben akkor 2.5 km-ről is vehető.

2015. jan. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jah ha sajátod akarod venni akkor sry.
2015. jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen a sajátot akarom venni. Fölöslegesen nem akarok mindkét házunkba netet köttetni.És egy utcában van mindkét házunk csak egymástól távol.
2015. jan. 11. 17:57
 4/5 anonim válasza:
Az első kérdés, ami felmerült bennem, hogy vajon az otthoni wifi routeredet bel lehet-e fogni a másik wifi-vel? Mert ha a nyílt wifiket egyszer lejelszavasítják valami oknál fogva, akkor csak ezen keresztül tudsz netezni. Az olcsóbb kínai gyártmányúak jó rálátásnál elvileg viszik 0,5-1km-t is, de nagyobb távnál (3-10km.) már komolyabb beruházás szükséges, viszont hosszabb távon jobban megéri.
2015. júl. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a netvadász cuccokat. Ha stabilat akarsz, jó cuccok kellenek. Szerezz be két Ubiquiti LiteBeam M5-öt. 16k/db aktuálisan ha jól emlékszem, ez stabil is lesz és egyszerű beüzemelni is. Vagy valami használt Ubiquiti cucc is jó lesz. Ilyenre csak Ubiquiti vagy MikroTik :)
2016. dec. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!