Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire jó a Diginet? Tényleg...

Mennyire jó a Diginet? Tényleg előfordul, hogy gyakran megszakad a kapcsolat?

Figyelt kérdés
[link] <--erre gondolok
2008. aug. 19. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egy éve van nekem és semmi baj vele.
2008. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Helló, nekem diginetem van, budapesti vagyok, és én megvagyok vele elégedve, sőt gyorsabb is a kelleténél, és nem szakad meg soha.
2008. aug. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, akkor megnyugodtam :)
2008. aug. 19. 20:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Legalább ilyen fontos, hogy mennyi a GARANTÁLT sávszélesség? Merthogy 10 Mb addig, amíg egyedül vagy a házban...


Úgy hallottam, hogy a telefonjuk nem túl jó. De nincs előfizetési díj.

2008. aug. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hogy-hogy nem olyan jó? Sokszor nincs vonal, vagy hogy érted? Egyébként amúgy is csak az internetet szeretnénk onnan, a telefon meg a tv maradna UPC ^^

Bár a kábeltévé ajánlatuk is egész jó

Akinek van mesélje már el, hogy hogy építik ki ezt a hálózatot, ugyan úgy egy kábel jön ki a falból amin jön a net meg a többi?

2008. aug. 20. 00:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha panelba laksz és kivan a házatokban épitve a DIGI akkor megrendeled és csak egy kábel lesz erröl megy a net.És nagyon jó mert mi 10mb-esre fizetünk de már hónapok óta 20mb-el megy és más ismeröseimnek is feltünt hogy gyorsabb.
2008. aug. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem panelban lakom, 17 lakásos új építésűben, de e-mailben azt írták hogy a városban a legtöbb helyen ki lesz építve. Ha a kábeltévét is szeretnék akkor annak külön kábel kell, vagy mi? Ja és azt a másik kábelt hogy hozzák be a lakásba? Bevezetik valahogy a falba vagy a lépcsőházból átfúrják a falat és átvezetik?
2008. aug. 20. 00:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk megírták levélben hogy megnövelték a sávszélességet.

Ezért gyorsabb mindenkinek.

2008. aug. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!