Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » G2A oldal mennyire megbízható,...

G2A oldal mennyire megbízható, illetve ki ismeri?

Figyelt kérdés

Véleményeket várnék ki van vele megelégedve, és hogy milyen...?


[link]



2015. jan. 11. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Megbízható. Ha vásárolsz akkor pipáld be a G2A shieldet. Néhányszáz forintért 100% garanciát vállalnak rá hogy megkapod a terméked, ha hibás a kód, akkor cserélik.


Én eddig kétszer vásároltam ott, mind a két esetben 1-2 percen belül megkaptam amit vettem.

2015. jan. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pc, Xbox, Ps mire vásároltál? Mert én Xbox-ra szeretnék csak 3-4 napja hallottam az oldalról, mert eddig nem ismertem és úgy mondván "egész" jó árak vannak. :)
2015. jan. 11. 22:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
PC-re vásároltam. Azért vannak jó árak, mert ez az oldal nem úgy működik mint egy webáruház, inkább olyan, mint egy piac. Az eladást és a vételt is egyszerű emberek végzik. Ők csak lebonyolítják a cserét és lecsippantják belőle a hasznukat. Egy picit olyan mint a vatera vagy az ebay, csak szoftverekkel. Ezért ajánlott G2A shield-del vásárolni egyébként, mert akkor úgy is megkapod a terméked, ha az eladó át akart verni :)
2015. jan. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ez a "Pajzs" hogy működik? Mármint netalántán ki fizetek egy termékért X-ezer forintot de hamis vagy rossz kódot kaptam akkor hova tudnék fordulni vagy ez itt hogy megy? :) Ne haragudj az idióta kérdésekért, csak szeretnék tisztában lenni még is hogy megy itt a dolog, vagy mit lehet tenni ha netalántán átvernének. :)
2015. jan. 12. 00:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Pontosan én sem tudom, ugyanis még nem volt rá ,,szükségem". Eddig mindkétszer jó kulcsot kaptam. Azért a biztonság kedvéért bepipáltam másodjára is.


Ha jól rémlik a vásárlás után megkérdezik, hogy működőképes-e a kulcs: ha nem, akkor elvileg küldenek még egyet azonnal.

2015. jan. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben van, nagyon szépen köszönöm a segítséged. Majd lehet megnézem, csak még azért várok egy két véleményt. :)
2015. jan. 12. 10:28
 7/9 VikATanacsTalan ***** válasza:
Tegnap vettem Mad Maxet kevesebb, mint féláron CD-Galaxishoz képest. Kicsit előre hoztam a fekete pénteki bevásárlást. :) Kb. két percet kellett várni, és megkaptam a kódot, amit a Steam rendben elfogadott.
2015. nov. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Bankkártyáról történő utalás is biztonságos?
2016. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én rengetegszer vásároltam, sose vertek még (szerencsére) én mindig bankkártyával vagy paypal-al vásároltam, csak ajánlani tudom
2016. szept. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!