Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért törlnek facebookon az...

Miért törlnek facebookon az ismerőseik közül?

Figyelt kérdés

Nem értem, néha észreveszem ,h páran törölnek az ismerőseik közül.

Ma egy lány törölt ki,akit még a gimiből ismertem látásból.Tegnap kitettem egy kedvenc zenémet ,em nagyon szoktam posztolni.

Nem értem,h ha eddig ismerősök voltunk,akkor miért most....és egyébként 1000 valamennyi ismerőse van,akkor nem mindegy neki?

A zene meg egy olyan zene volt,ami közkedvelt,semmi érdekes nincs benne.


Oké,nem egy fontos történés ,h kitörölt,de nem értem a miértjét.Volt előtte,h képem belikeolta .



Tudom,ez nem ebbe a kategóriába való kérdés, de nem tudtam hová rakni,ahol válaszra is lelnék.


18l


2015. jan. 13. 17:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hát,ha 100 ismerőse van,akkor ilyen alapon mindet kitörölhetné közölük,akikkel nem beszél,mert nem hinném,h mind az ezerrel tartja a kapcsolatot :D


Nem írnék neki emiatt, ez furán jönne le,h én számon tartom konkrétan,h kik az ismerőseim. Amúgy kb 300 ismerősöm van,ebből nagyrészt ismerek , könnyen megtaláltam,h ki törölt.

2015. jan. 13. 17:20
 12/14 A kérdező kommentje:
a száz , az 1000 akart lenni
2015. jan. 13. 17:21
 13/14 anonim ***** válasza:
11: Azért írtam azt, hogy csak törölt, mert nem annyira ismert; mert nekem is van egy ismerősöm, akinek ott volt 1200 ismerős és most törölt ki vagy 700 embert. Maradt neki 500 körül és velük tényleg beszél valamennyire.
2015. jan. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
csak látásból ismertétek egymást ....nincs értelme egymás magánéletét kukkolnotok...épp törölgetett mikor kiraktad aztán te is ott voltál a falon a feleslegesek közt...
2015. jan. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!