Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi értelme van egy ilyen...

Mi értelme van egy ilyen spamnek? Van ember a földön akit ezzel át lehet verni? Klasszikus nigériai csalás de annyira béna hogy őszintén nem értem-mit remél egy ilyen mail kiküldője?

Figyelt kérdés

Az elvet ismerem, de vajon akad a világon egyetlen ember is aki ennek bedől?

Egyszerűen nem hiszem el hogy ilyen hülye létezhet.

Vagy túl naiv vagyok?



Drága,


Én vagyok Mrs. Magareta Cäcilia és Nős vagyok, hogy Mr. Kotsch Cäcilia 19 éves gyermek nélkül, és meghalt a férjem mindössze négy nap az ő betegsége. Én vagyok a kapcsolatot, hogy tudd, a vágyam, hogy adományozni összege 3,5 millió dollár, jótékonysági ki az országot, amit örökölt a férjem. Miatt a betegségem (rák) Én is megerősítette, hogy elhagyja a mindössze nyolc hónap az orvosok, így a vágyam, hogy ezt a pénzt fektetett, és kiosztják a jótékonysági szervezetek a választásod, mint árvaházban otthonok, iskolák, Otthon a hajléktalanok, a Home az idősek, kórházi és sok más dolog, hogy az lesz, hogy a javára a kevesebb kiváltság. Azt akarom, hogy küldje el az alábbi információkat, hogy én kezdtem feldolgozni a nyilatkozat, amely bizonyítja akkor az új kedvezményezett az alap.


(1) Az Ön teljes neve ....

(2) Cím ....

(3) város és az ország ....

(4 Kor / Szexuális ......

(5) Foglalkozás .......


Amint megkapja a választ megerősíti, hogy elfogadja az munka, adok minden lényeges információt, és esküszöm, eskü alatt tett nyilatkozatát, hogy engedélyezze a bank kiadás és átutalja a pénzt neked, mint én megfelelően kijelölt képviselője.


Köszönöm,

Mrs.Magareta Cäcilia


2015. jan. 13. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
10millióból egy csak bejön: [link]
2015. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aki ezt benyalja attól vegyék is el még a szaros alsógatyáját is és legyen földönfutó megérdemli!
2015. jan. 13. 17:50
 3/3 anonim ***** válasza:

ez így van, nagyon sokan informatikai analfabéták, semmit nem tudnak a biztonságos internetezésről sem, mert számukra bőven elég volt az az információ, hogy hogy kell az e-mailbe belépni, és ott elküldeni leveleket embereknek, illetve hogy van a google, amiben keresni lehet. főleg 50 év felett rengeteg ilyen ember van.

én például apumat nem tudom meggyőzni arról, hogy rengeteg spam-et kap, és felesleges megnézni, nekem pedig már ilyen tök egyszerű, és meg sem nyitom, hanem törlöm azonnal a reklámokat is. meg amikor egymás között küldözgetik a körleveleket...szóval igen, rengeteg ilyen van, és tényleg van, aki olyan elvetemült, hogy még válaszol az ilyen átverős levelekre.

2015. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!