Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi van a Freemaillel? 2015....

Kovácsdani kérdése:

Mi van a Freemaillel? 2015. 01.26 van. Már vagy 2 hete szakodik, nem lép be, ha belép, nem tölt be semmit, mi van már ezzel?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy magyar, meg "ingyenes" (tele van b va reklámmal!), de akkor is! Vajon miért nem lehet egy k va k szott színvonalas szolgáltatást magyarországon magyar szolgáltatótól igénybe venni??

2015. jan. 26. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert pocsék az egész !!
2015. jan. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is elegem van belőle. Én már nem is használom. Egy csomó online rendelt cuccom garancialevele, számlája ott volt, és még ki tudja mennyi fontos email, de ezek kitörölték az összes létező emailem, mert 3 hétig nem jelentkeztem be.
2015. jan. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 belapus ***** válasza:
100%
Nem feltétlen a Freemaillel van gond, mert én az elmúlt két hétben gond nélkül be tudtam lépni.Pont 1 perccel ezelőtt is.
2015. jan. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

"Vajon miért nem lehet egy k va k szott színvonalas szolgáltatást magyarországon magyar szolgáltatótól igénybe venni??"

Lehet, de azt nem Freemailnek hívják. Az Indamail például magyar, jól használható, jó ideje már a stabilitással sincs gond, és régebben is, ha volt, pár óra alatt kijavították. És nincs spam-áradat.

Csak a rózsaszín birodalomban - oda tartozik a Freemail is - a fejlesztésekre, stabilitásra nagyon nagy ívben tojnak. (Tudnék olyan weboldalt mondani, amit szintén ők vettek meg, iszonyatos nagy potenciál volt benne, de ők inkább hagyták csendben kimúlni. Szerintem tudjuk, miről van szó.) Őket csak addig érdekli valami, ameddig rá nem teszik a kezüket. Onnantól szökőévente, ha fejlesztenek valamit.


Bár ez esetben lehet, hogy tényleg nem náluk van a hiba. Nekem hibátlanul működik...

Más böngészőből be tudsz lépni? Vagy más gépről?


#2: ha nálad egy hét 30 napos, akkor igazad van.

A Freemail ugyanis 90 nap elteltével törli az inaktív, kvázi használaton kívüli postafiókokat.

Egyébként meg pl. GMailben is lehetőség van másik postafiók leveleinek a letöltésére. Simán be lehet állítani, hogy töltse le onnan a leveleket, méghozzá nem csak egyszer, hanem folyamatosan az újakat is. Én azt mondom, hogy ha valahol olyan fontos levelek vannak, és nem akarjuk tovább használni a postafiókot, akkor alapvető, hogy az ember vagy POP3-mal letölti, vagy importálja az új postafiókba a leveleket, vagy ha jobbat nem tud, kinyomtatja. Mindenki tudja, és világosan le van írva, hogy 90 nap után törlik a nem használt postafiókokat. Ha te erről nem veszel tudomást, az nem a szolgáltató hibája.

2015. jan. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem hosszú évek óta semmi problémám nincs a freemail-lel, pedig én igen ritkán szoktam belépni a fiókjaimba (2 freemail, gmail, vipmail, uw, upc), mert egy levelező kliens (IncrediMail) minden levelet mindenhonnan letölt. A freemail-nek nem is feltétele, hogy be kelljen lépni a fiókba, elég ha a levelek le vannak töltve, míg a vipmail megköveteli, hogy 3 hónaponként egyszer belépjünk levelező kliens használatától függetlenül. Viszont ők a három hónap lejárta előtt értesítenek.
2015. jan. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!