Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jó játék a LoL? érdemes...

Jó játék a LoL? érdemes letölteni?

Figyelt kérdés
Sokaktól hallottam hogy jó, néztem róla videót de nem nagyon értem a lényegét .
2015. febr. 12. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:

az a lényege mint a Dota 2-ben (szerintem ez jobb, de ízlés kérdése), fejlődsz(ami tudtommal csak a meccs végéig tart), ölsz és próbálsz minél több ellenséget megölni, a cél eleinte a fel fejlődés, a "minionokat" kell öldögélni, de elvileg akkor kapsz érte pénz ha te viszed be az utolsó találatott


én a lolban kb. a tutorialig jutottam, másokkal játszani hogy kell arra már nem jöttem rá, de amúgy se tetszik számomra ez a fajta játék

2015. febr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem se tetszik.
2015. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a jatek elegge jo, nem veletlen jatszak millioan

viszont a jatekosok tobbsege 10 eves verpistike es ez megoli a hangulatot.

2015. febr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem egy nagy szar
2015. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A lol a világ egyik legnagyobb E-Sport-á "fejlődött" játékra. olyan milliomos (talán milliárdos) sztárjai vannak már, hogy lehidalsz... persze ez nem európa, hanem ugyan ki mások mint a mandula szeműek és usabéli anyátlanok...

a kis anekdótát csak azért írtam az elejére, hogy érezd mekkora "szenzáció" van a játék mögött. ja azt kihagytam, hogy még TV-je is van, meg külön cég foglalkozik vele, még magyarok is dolgoznak nekik, asszem dániában van a központ...

szóval a lényeg, hogy egy hatalmas cég és propaganda van a játék mögött és nem is véletlen. Az elgondolás jó, ez a moba játék nem rossz ötlet, kajálják is rendesen, viszont csapat kell a játékhoz. Én kb másfél évig "szenvedtem" a játékkal és feladtam, mert egy éppkézláb csapatot nem tudtam összeszedni, akivel talán még élveztem is volna a játékot...szóval az előttem kommentelő jól írta, sok a vérpisti akik tönkre teszik az idegrendszered és ha nem bírod hamar kiesel...

De azért próbáld meg, a játékról magáról nem írok semmit, ismerd meg, tényleg próbáld ki, van egy érdekes világa... Jó játékot ;)

2015. febr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!