Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A T-Home 120 Mb-es nete elég...

A T-Home 120 Mb-es nete elég erős lenne egy 720p-s élvezhető, nem kásásodó streamhez twitchre?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk csak a garantált feltöltési sebességgel számolunk, mert ugye az a biztos.

2015. febr. 15. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:

T nem korrekt! Ha meglenne a garantalt talán.. de ha van más ne őket válaszd


UPC vagy DIGI edetleg Invitel nincs?

2015. febr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia, először is köszi a választ.

DIGI abszolút nincs, invitelnek csak az 5 és a 10 Mbites csomagja van itt nálunk, a UPC sincs, maximum tv,de arról azt hallottam, hogy letiltja a torrentezést, ami elég fontos lenne azért. Ezért maradt csak a thome és a vidanet.

2015. febr. 19. 16:46
 3/6 anonim ***** válasza:

A T-Home internetével általában nem szokott gond lenni. Nálam 50 Mbit van, és azt stabilan hozza.


Ettől függetlenül én is csak akkor ajánlom, ha jó idegtűrő képességed van.

Állandóan félreszámláznak, "elfelejtik" levonni a kedvezményeket, random átraknak egy másik csomagba, aztán bizonygatnod kell hogy ezt nem te kérted...stb

Ez csak a töredéke annak, amit velem eljátszottak 1 év alatt.

Szóval tényleg csak akkor válaszd, ha ezek a dolgok nem zavarnak, és szívesen járkálsz be hetente az ügyfélszolgálatra.

2015. jún. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"UPC sincs, maximum tv,de arról azt hallottam, hogy letiltja a torrentezést"


Ezt fejtsd ki kérlek.

UPC kábeltévés netem van és semmi sincs tiltva. (Jó, saját smtp-t még nem próbáltam üzemeltetni.) De megy a torrent (aktív kapcsolattal) és egy kisebb fájl és webszerver is.

2015. jún. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként egy haverom mondta nekem ezt a torrentes cuccot, de ezek szerint vagy hülye vagy hazug :D

2015. jún. 12. 13:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem irigylem helyzeted

Vidanet az leányvállata a T-nek tehát tök ugyan az!

Nem tudom merre laksz esetleg a kapulant érdems megpróbálni (nekem is az van) amennyibwn ott kivan építve, ez egy mikrohullámú szolgáltatás,igaz max 35mega de az le is jön és korlátlan is. Ha érdekl írj privit megmomdom a számukat (nyilvánossan azér nem nehogy felmerülhessen hogy esetleg közök lenne hozzájuk,miközbe nincs is egyébként se)

2015. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!