Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítséget kérek! Egy ismerősö...

Segítséget kérek! Egy ismerősömnek kellene az Outlook 2007-ben második fióknak beállítani a Gmailt, és T-online-os a nete. Miért nem sikerülhetett?

Figyelt kérdés
A Gmailben engedélyezve a POP3. A kimenő működik, a bejövőnél állandóan feljön a felhasználó/jelszó ablak. Hiába írom be, nem engedi letölteni a leveleket. Sem POP-ban, sem IMAP-ban.

2015. febr. 25. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen adatokat adsz meg? (Nem a jelszóra gondolok, hanem szerver, port, protokoll stb.)
2015. febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocs hogy csak linkel szolgálhatok de nekem így működik


[link]

2015. febr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lajos54 ***** válasza:

Hasonló gond volt nemrég kollégám levelezésével. Az Outlook-ban csak akkor működik a dolog (2007, ill. 2013-ban is), ha a Gmailnál engedélyezve van az úgynevezett kevésbé biztonságos alkalmazások hozzáférése.

Amikor be vagy jelentkezve a Google fiókba, írd be a böngésző címsorába: [link]

itt engedélyezheted.

2015. febr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lajos54 ***** válasza:

A lényeget viszont nem írtam, így kell beállítani a fiókot:

A bejövő levelekhez (IMAP): imap.gmail.com

A kimenő levelekhez (SMTP): smtp.gmail.com


Valamint valószínű, hogy be kell állítani, hogy a kiszolgáló hitelesítést igényel.

2015. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Az Outlook-ban csak akkor működik a dolog (2007, ill. 2013-ban is), ha a Gmailnál engedélyezve van az úgynevezett kevésbé biztonságos alkalmazások hozzáférése."


Ez fura. A saját IMAP kliensem, amit én írtam, és se a Google, se más nem tud a létezéséről se, gond nélkül hozzá tud férni. Hej, de biztonságos kódot tudok írni... :D

2015. febr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nelem a következő beállításokkal tökéletesen megy:

pop.gmail.com

smtp.gmail.com

Portok:

POP3: 995

SMTP: 587

A kiszolgáló titkosított kapcsolatot igényel.

2015. febr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!