Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltott ismerőst hogy...

Letiltott ismerőst hogy tudnám vissza jelölni facebookon? Egy ismerősömmel össze vesztem, letiltottam ismerőseim közt. Most szeretném vissza jelölni, de nem találom sehol. Hogy tudom vissza csinálni ezt? Telcsin csináltam nem tudom hogyan.

Figyelt kérdés

2015. márc. 17. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Letiltottad, vagy törölted?

Ha törölted, akkor újra össze kell ismerkedned vele.

Én nem jelölnélek vissza...

2015. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de hiába keresem már sehol nincs pedig fent van facén nem tudom hogy töröltem vagy tiltottam le,de ha tiltottam akkor az adatvédelmi menü pontban sem találom a nevét akkor hol van???
2015. márc. 18. 09:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor törölted.

Részvétem.

2015. márc. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kattints a kis nyilacsára a jobb felső sarokba, ott, ahol ki szoktál jelentkezni. Ott a beállitásokra, és balról ott van, hogy "Tiltás". Ott meglátod majd, hogy "Felhasználók tiltása", és az ismerősöd neve, mellette, hogy "Feloldás".
2015. szept. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!