Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-n szeretnék némi...

Szőrös Béka kérdése:

Youtube-n szeretnék némi zsebpénzt keresni. Mennyire lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Szóval kb havi 3-5 ezer forintot.

A kérdéseim:

1: Nem kergetek ezzel álmokat? Lehetséges ennyit összeszedni?


2: Lehet olyan PayPal-hoz utaltatni, ami nincs bankkártyához kötve? (később online fizetésre szeretném használni, pl MMO havidíjára)


Igazából ez is lenne a cél, hogy a kedvenc MMO-ra ki tudjam termelni vele a havidíjat.



2015. ápr. 14. 15:27
 1/4 Tengor ***** válasza:

Amennyire látom egyik youtubere sem úgy kezdte, hogy ő majd ezzel pénzt keres, hanem elindult, és közben jött a lehetőség, hogy a Google jutalmazza a nézettséget.

Ha csak azért csinálod, hogy pénzt keress az izzadságszagú lesz, amire nem sok kereslet van.

A pénzszerzéshez kell valami eredeti ötlet, ami ott tartja a nézőket a műsoraid előtt.

Ha ez nincs meg, akkor kár elkezdeni. Sétáltass kutyát, vágj füvet v. hasonlók.

2015. ápr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy csinálnék a játékról pár "tutorial" jellegű videót, mert nem sok magyar videót láttam róla eddig. Talán ez hasznos lehet és ezt szívesen is csinálnám :)
2015. ápr. 14. 15:31
 3/4 anonim ***** válasza:

1000 felíratkozó alatt (általában) csak a Google Adsense jöhet szóba. Ők is fizetnek havonta, de csak akkor, ha eléred a minimum kifizetési küszöböt.

Ez jelenleg 20 000 Ft.

Valaki egyszer kiszámolta, hogy egy kattintás a videóid valamelyikére, az durván 10 fillér bevételt hoz. Ezt saját tapasztalatomból, és számításaimból igazolni is tudom.

Ennek szellemében vágj neki !

2015. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Azt hiszem megpróbálom

2015. ápr. 15. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!