Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem indulnak az RTLMost.hu...

Nem indulnak az RTLMost.hu videói, ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Akármit is indítok el, csak áll, fekete kép, és ennyi. UPC-s vagyok, ha ez fontos.

#RTL Most! #nem jó ?
2015. ápr. 22. 10:39
 1/6 anonim válasza:

2-3 napja már volt egy kérdés ezzel kapcsolatban, most ahhoz írtam és én is fel akartam tenni újra itt a kérdést, de akkor nem fogom, ha most Te már feltetted. :D


Nálam is full ugyanez a probléma. Kb. 1-2 napja. Gondolom, Te is be vagy jelentkezve és a Silverlight 5.1 is fel van telepítve. Nálam is ez van, hogy alul ott van a lejátszás csíkja, a hangerő, a Play gomb, de még a reklámokat se hozza be, nemhogy a videókat. Én megpróbáltam 4 féle böngészővel is /Chrome, Firefox, IE, Opera/, az Silverlightot is uninstalláltam és feltettem újra és semmi...


Legalább valami hibaüzenetet kiírhatna, de még azt sem. Mindenesetre megnyugodtam, mert ezek szerint nem nálam van a probléma... Kíváncsi vagyok, hogy erre tud-e valaki valami tippet írni, bár szerintem szar lehet az RTL Most oldala.

2015. ápr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nálam tegnap este óta jelentkezett a probléma, azóta sem állt helyre. Én Opera böngészőt használok.
2015. ápr. 22. 12:36
 4/6 A kérdező kommentje:
Pár hete durvább probléma volt, napokig be sem adta az RTLMost oldalát, állítólag valami UPC-s gebasz miatt :/ Gyanítottam, hogy megint valami ilyesmi lehet a háttérben.
2015. ápr. 22. 12:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Na, nálam helyreállt, most nézem, már megy minden videó normálisan.
2015. ápr. 22. 12:55
 6/6 anonim válasza:
Nekem is jó! Ezt a Chrome-os izéz viszont elolvasom, ugyanis Chrome-mal már kb. 1 hete nem tudok lejátszani semmit.
2015. ápr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!