Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan legyen népszerűbb a...

Hogyan legyen népszerűbb a Tumblr oldalam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy csak pár napja kezdtem és névtelenül szeretném csinálni. Az osztálytársaim elég kritikusak és félnék a reakcióktól. Tudnátok segíteni, hogy a ti oldalatok hogyan tett szert látogatókra. Előre is köszönöm!

2015. ápr. 25. 23:26
 1/6 anonim válasza:
100%
fesd feketére a körmeid és fényképezd le a kezed egy macskás bögre és egy cigi mellett, 60ezer garantált note.
2015. ápr. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de nincs macskás bögrém... :-)
2015. ápr. 25. 23:57
 3/6 anonim válasza:
Szia!:) először is keress blogokat amelyek tetszenek,hogy jó posztokat találj az oldaladra.én anno a [link] oldalról raktam fel képeket,és ez automatikusan adta a hastag-eket ami alapján a követőim rám találtak :D remélem tudtam segíteni.:)
2015. ápr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kipróbálom, köszönöm! :-)
2015. ápr. 26. 14:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha vannak az osztalyodban "igazi" tumblisok nem tudom mashogy mondani, akkor nem fogjak szova tenni. En sem szerettem volna, hogy barki meg tudja, aztan mondta egyik osztalytarsam, hogy hat megtalalt tumblin. Eloszor azt hittem, hogy majd jon azzal, hogy "mi baj van?" aztan mai napig mondja hogy szokta nezegetni az oldalamat es nem hozza szoba, hogy mik vannak rajta.


Bocsanat, hogy nem a kerdesedre valaszoltam, de gondoltam megnyugtatlak egy kicsiket. :)

2015. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de katolikus suli ráadásul divat-majom osztálytársak... Nagyon érzékenyek arra ha valaki nem pont olyan mint ők... Sajnos az "egyéniség" nem olyan "menő".
2015. ápr. 27. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!