Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy régi D-Link dl 524 router...

Egy régi D-Link dl 524 router után, valamivel jobb szerintetek egy Tendra F303 WI-FI router?

Figyelt kérdés

Úgy sok mindenre a régi se nagyon volt használva álltalában telefonokról neteztünk rajta, volt, hogy többen is, és emiatt néha néha meg meg szakadozott!

Csak mivel most váltottam 10 mb os netre, ezért úgy gondoltam, hogy router szinten is újítok, és ezért gondoltam, hogy ez jó lesz, hogy elbírjon egyszerre kb olyan 5 telefont!

Úgy nagyon nem értek hozzá, de másik gép nem megy a routerről. csak a wifi van rajta használva, és a régi routernél, volt, hogy már a másik szobában kb 6 méterrel odébb nagyon gyenge vagy egyáltalán nem volt már jel pedig nincs eldugott helyen!

Remélem, hogy ez annyira nem fog majd ledobálni, és valamivel gyorsabb és a hatótávolsága is remélem, hogy valamivel messzebb megy majd, a régi az 54mbps, ez viszont 300mbps ezt se nagyon értem, hogy mit takar?

Sok választásom nincs mert már régen is venni akartam most ezt valaki oda tudja nekem adni 5000ft ért azért is rendeltem meg tőle, de remélem, hogy nem lesz nagyon rossz, de szerintem a mostanitól már csak jobb lehet! nem?

Köszi előre is a véleményeket, válaszokat!



#internet #D-link #Router WI-FI
2015. máj. 13. 13:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom, hogy az antennák száma jelent-e valamit, hogy 3 db van rajta?
2015. máj. 13. 13:39
 2/8 anonim ***** válasza:
Az új mindenképp jobb lesz, de így előre nem lehet behatárolni, hogy adott környezetben hogy fog viselkedni.
2015. máj. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bár én ilyet nem vennék...inkább költs rá 5 ezerrel többet, és vegyél egy normális TP-Linket.
2015. máj. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát én sem tudom, remélem nem lesz vele semmi gond bár attól függetlenül, hogy a márka nem ismert a router paraméterei szerintem nem lehetnek rosszak!

Esetlen a megbízhatósággal lehet majd gond?

2015. máj. 13. 13:49
 5/8 P.O.C. ***** válasza:

Jobbnak mindenképp jobb lesz, hiszen fejlettebb technológia. De a Tenda amolyan olcsó húsnak híg a leve kategória. Nem ajánlott márka.

Routert amúgy se nagyon érdemes már 10/100 -as switch -el venni.

2015. máj. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen értem, de nem akartam olyan nagyon sokat rákölteni!

szerintem ez nekem bőven megfelel, lehet, hogy ne ma legjobb, de szerintem 10 mb os nethez bőven elég, a lényeg, hogy működjön, és hogy ne dobjon le folyton amikor telefonról vagyok fent róla!

2015. máj. 13. 15:36
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen azt én is tudom, hogy nem egy ismert márka, viszont arra lettem volna kíváncsi, hogy jobb-e attól a régitől ami most van!

Csak azért is vettem meg, (még nincs nálam majd pénteken) hogy úgy nagyjából jónak látszott, na meg újabb is az enyémtől sokkal, meg, hogy 3db antenna van rajta!

bocs a hülye megfogalmazásért de annyira nem érten nagyon az ilyesmikhez, pl: azt se nagyon tudnám, hogy hogyan kell ezt bekötni!

2015. máj. 13. 15:40
 8/8 A kérdező kommentje:
mármint összedugni azt össze tudom :) na meg a menüjébe is be tudok lépni, csak azt nem tudom, hogy mit hová kell írni, mint pl: az IP cím stb...
2015. máj. 13. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!