Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet megcsinálni azt,...

Hogyan lehet megcsinálni azt, hogy egy videóbol vagy képből kb 2 percig ne lehessen kilépni? Többi lent!

Figyelt kérdés
Meg szeretnénk egy fickót szivatni és az lenne, hogy amikor rákattint a linkre (csináltunk honlapot), akkor behoz neki egy képet, vagy egy videot, és egy bizonyos ideig, ne tudjon kilépni, vagy csak ctrl+alt+del program bezárásával.
2015. máj. 20. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

alt + f4


ctrl + w


Simán ki lehet ezekből lépni.


Szerintem ez majdnem, hogy lehetetlen,

2015. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Javascript-tel be lehet állítani, de pont a szívatások kivédése végett nem lehet automatára állítani, csak felhasználói beavatkozásra lesz teljes képernyős.


Máshogy nem oldható meg, mert egyéb esetben mindenhogy be tudja X-el zárni.

2015. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Velem már volt olyan, hogy nem tudtam kilépni, mert kihozott valami kis hülye ablakot középen (ami reklám volt) és akárhányszor leokéztam vagy x-et nyomtam ujra megjelent
2015. máj. 20. 17:08
 4/4 anonim ***** válasza:

"leokéztam vagy x-et nyomtam"


Mert feltételezem úgy volt megírva, hogy azok nem 'valós' gombok voltak. Ha alt+f4 kombinációval próbálkoztál volna, valószínű több sikerrel jártál volna

2015. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!