Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kedves PC Guruk! Hatalmas...

Kedves PC Guruk! Hatalmas segítség kellene tőletek! Hogy kell youtube-on a videó lejátszó méretét normalizálni?

Figyelt kérdés
Az én egyetlen kiskutyám ráült a billentyűzetre miközben a youtubon épp videót néztem és sikerült egy olyan billentyűkombinációt beütnie, amivel megnagyította a videó méretét. De csak azt. Hogyan tudom visszaállítani?
2015. máj. 27. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A kép lejátszó sarkában találsz egy gombot, ami egy vagy több négyzetet ábrázol. Azzal tudsz a méretek között váltani.
2015. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ctrl + 0
2015. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. tehát mint mondtam, egy billentyűkombinációról van szó. azt tudom hogy hogyan kell a videót kinagyítani. a CTRl 0-va is próbálkoztam de semmi. a crt minusz és plusz az egész oldalt nagyítja. de nekem minden normális méretű az oldalon. a youtube videókeretén belül a videó képe pár mérettel nagyon. mire gondolok: az ürge fejéből kb csak a fele látszik. csak a videó mérete lett nagyobb. a lejátszóé nem. vissza akarom állítani normális méretűre. kerestem a neten mindenféle billentyűkombinációt de semmi
2015. máj. 27. 22:06
 4/4 A kérdező kommentje:
ja és csak a youtube-on van ez a probléma
2015. máj. 27. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!